Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skandináv lottó kombinációs...

Skandináv lottó kombinációs szelvény, hogy működik?

Figyelt kérdés

Megraktam 1 kombinációs szelvényt skandináv lottón, viszont nem értem hogyan is kombinál számsort belőle. Pl raktam 6 főszámot és 10 kombinációs számot,ha jól értelmezem akkor ugye a 6fő szám az állandó és csak 1et helyettesít be a kombinációkból a sorsolás eredményéhez képest vagy ezt a 16 számot 'össze-vissza' kombinálhatja. Pl a fő számok a 1,2,3,4,5,6


A kombinációs pedig a 7,8,9,10,11,12,13,14,15,16


Kihúzzák mondjuk kézin ezeket a számokat vagy akár gépen/mindegy melyiken, tudom hogy teljes számsor külön számít és a gépi-kézi sor nem keverhető/


1,3,7,6,9,14,16,


Akkor ha nekem, ugye ezek a számok megvannak főszámból 3, kombinációsban pedig 4, akkor behelyettesíti így és telitalálatos lesz? Vagy csak 1 számot helyettesít be? Köszönöm a választ:-)



febr. 28. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kombinációs játékban több számot is megadhatsz, mint amennyi egy alapjátékban megjátszható. Ebben az esetben fix és kombinációs számokat kell megjelölnöd. A kombinációk mindegyikében szerepelni fognak a választott fix számok, a fennmaradó helyeken pedig a kombinációs számok szerepelnek az összes lehetséges módon.
febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Akkor csak egyeket helyettesít így be, mert ugye 6 számot jelöltem. Értelmesebb lett volna ezek szerint normált rakni mondjuk ebből 10et különböző variációkkal önállóan, na mindegy most már ezt is tudom. Vagy lehetett volna csak 4 főszámot választani?
febr. 28. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!