Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm mondta, hogy...

Egy ismerősöm mondta, hogy Németországban, de még Bécsben is van olyan bolt, vagy szupermarket, ami nyitva van éjjel is, és állítólag nincs ott semmilyen alkalmazott. Önkiszolgáló kasszás helyet említett. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem találtam a neten semmit erről, illetve az ismerősöm is csak ennyit tud a dologról. Tényleg vannak ilyenek? Ha igen, itthon miért nincs?
márc. 3. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem kamu. Éltem pár évet Németországban, és nem tapasztaltam ilyet. Itthon miért nincs?😂 Azért mert még a kasszát is ellopnák.
márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (Bayern) egy közeli kis faluban van egy ilyen konténerbolt.

Nincs személyzet, csak jó pár kamera, és egy önkiszolgáló kassza. (Kb. úgy működik, mint otthon a tesco, fogod a kis scannert, becsipogsz mindent, és kifele menet fizetsz.)

Tavaly télen 2 pasi lopott onnan, de elég hamar nyakon csípték őket.


Ha érdekel, dobok egy linket.

márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen érdekel, köszi.
márc. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!