Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ottakarom hagyni a Szakközépsu...

Ottakarom hagyni a Szakközépsulit?

Figyelt kérdés

Nos szóval az a helyzet,hogy már nagyon nem bírom idegileg az egész sulit (rossz tanárok,mégrosszabb osztálytársak).Rengeteget stresszelek és fáj a gyomrom undorító egy érzés.


Van egy kis családi mezőgazdasági vállalkozásunk a nagybátyámé és a papámé és velük dolgoznék viszont mondják hogy a sulit Mindenképp végezzem el és utána mehetek dolgozni de én már nem bírom,a nagybátyám is otthagyta és ment a gazdaságba de nekem nem nagyon akarják engedik hogy otthagyjam


Mitévő legyek?



márc. 4. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be az iskolát, akár egy másik helyen. Ha a családi vállalkozás jövője nem alakul jól, 8 általánossal semmit nem fogsz tudni csinálni (képesítés nélküli gyártósori bioroboton és segédmunkán kívül). Mindig legyen egy biztonsági terv, de azt végzettségek, papírok, megszerzett tudás nélkül nem tudod megoldani.
márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van,valahogy vészeld át ezt a pár évet.Kell valami végzettség vagy papír az élethez.
márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1válaszoló:másik helyen nem tudom befejezni már érdeklődtünk és mindenhova 9dik évfolyamba kerülnék és most 11edikes vagyok így meg nem érné meg nekem.
márc. 4. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tart ki, mindjárt jön egy hosszú hétvége, majd a tavaszi szünet. Májusban lesz május 1. és pünkösd, aztán még ki kell bírni a júniust is, mielőtt még megkezdődne a szünet.

Nem tudom, ez hány éves iskola, 3, 4 vagy 5.

márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
5éves
márc. 4. 21:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy egy évet hagyj ki, így legalább a jelenlegi osztályodtól megszabadulsz, mert lehet, hogy ugyanazok fognak tanítani továbbra is.
márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Figyelj.. ugyan ezt éltem át 6 éven keresztül... Az nyugtatót hogy ha kibírom lesz egy papírom... És egyszer minden végetér... Már 4 éve hogy végeztem suliban és kibirtam... Kibirtam a napi baszogatást, gyomorgörcsöt
márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6os ez nem egyetem szakközzépbe járok itt nem tudok kihagyni egy évet sem
márc. 5. 12:12
 9/15 anonim ***** válasza:

A sulidban nincs esti vagy levelező képzés?

Esetleg azt meg lehetne csinálni, hogy ha van átmész arra és mellette dolgozol.

márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:

Egyéni tanrend esetleg?

Otthon vagy, de lesz végzettség,ha tanulsz!

márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!