Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam egy mellényt a vintede...

Eladtam egy mellényt a vinteden és a vevő packetaba kérte és most nagyon nem értem mer ez az első ilyen előadásom hogy hogyan is működik ez az egész.?

Figyelt kérdés
Megadta a címet , és én nekem akkor arra a packeta pontra kell el innen vagy választhatok egy olyat is ami hozzám legközelebb van és akkor oda atviszik vagy nem értem ezt az egészet. ?
márc. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy packeta pont legyen. A címe tök mindegy. Amelyik legközelebb van hozzád mondjuk.
márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Na ez a kérdésem nekem is hogy a pcccssbee lehet elkuldeni Z borban egy csomagot amikor csak egy kódot kaptam, ez a paketta automata nem olyan mint a foxpost hogy csak beirom a kódot és nyílik az ajtó ezen semmi nincs! Az aplikácion keresztül meg nincs olyan lehetőség hogy kód be írás címet meg mindent kér, viszont a vinteden keresztül csak kódokat kaptam, akkor hogy adjam fel a csomagot??
márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rá irod a csomagra a számot majd szépen elmész a hozzád legközelebb levő packetta feladó helyre (nem tudom máshol hogy vannak de a környéken nálunk 2packeta automatába se lehet feladni csak áttvenni) szóval én egy packetta feladó pontra ami egy bolt oda szoktam bevinni oda adom és ennyi.
márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ripityára törték a többszöresn becsomagolt küldeményemet, panaszt tettem, de a felelőséget egyáltalán nem vállalták, ment az ÁSZF-es bullshit-hárítás. Senkinek nem ajánlom a Packetát, soha semelyik csomagküldö szolgálat nem gányolt még ennyire, mint a Packeta.

Erre számíthattok, ha a Packetára bízzátok a küldeményeteket.

márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!