Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik már idősek öregek negyven...

Akik már idősek öregek negyven ötven év felettiek hogyan emlékeztek vissza a nyolcvanas és kilencvenes évekre!?

Figyelt kérdés
Mondjuk a mai harmincas férfiak és nők mire emlékeznek az 1990-es évtizedből!?
márc. 10. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai 30-as emberek 85-94-ben születtek. A kédés elég vicces.

Az öregkor kb. 70 év felett kezdődik.

márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha.nem válaszolok privátra. Ha fontos, írd ki ide. De ne magázva!

Egyébként semmi közöd hozzá, hogy ki vagyok.

márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
46 éves, férfi vagyok. És nem érzem magam öregnek. Igen emlékszem az 1980-as és az 1990-es évekre! 1980-as években még csak két tévé csatorna volt a mostani M1-es és a mostani M2-es tévé csatorna volt. Ja és az 1980-as években hétfőként még adás szünnap volt a tévében. Vagyis hétfőként egyáltalán nem volt tévé adás! És az 1980-as években még nem létezett kábel tévé. 1990-es évek közepén volt az Űrgammák és az Eördögh Alexa féle Tiltott Szerelem. Persze mindenkinek kötelező volt a rádióban meg hallgatni a Tiltott szerelem című dalt. 1999 augusztusában volt egy napfogyatkozás ami magyarosságon is látható volt. Olyanyira hogy éjszakai sötétség lett fényes nappal! Érdekes volt. Ezen kívül semmi érdemleges nem történt az ezred forduló előtt.
márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már a tegnapi napra se emlékszem,olyan öreg vagyok 46évesen.
márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egész jól emlékszem. 52 vagyok. Ne írj privátot.
márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy emlékszem de öreg egyeltalán nem vagyok.
márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!