Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem küldenek a messenger...

Miért nem küldenek a messengerek értesítést a másiknak, ha valaki képernyőfotót csinált a chatelésükről?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, a SnapChaten pl. ilyen. Miért nem tudja ezt az összes messenger átvenni?
márc. 12. 16:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kész tényeket mondok, amire próbálsz itt pszihcológust utánozni. Hozzáteszem nem túl hitelesen. Szerintem rád igaz, amit a 9-es írt.
márc. 12. 18:15
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

De gáz ez a #10! Biztos ő is másodpercenként nyomogatja a képernyőmentést a messengeren, azt most szóba került, itt pszichiátert játszva próbálja burkoltan úgy hitelteleníteni a kéredezőt, hogy biztos mentális beteg, amolyan magyaros módra.


Hány képernyőmentést küldtél ma tovább, mi? Legalább kivágtad azokat a részeket, amik rád nézve kínosak?

márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Mi az hogy hányat? Az összeset. Mi közöd hozzá? Ne avatkozz bele a chatelési szokásaimba!
márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Na jól van! Kibújt a szög a zsákból. Gratulálok Cringe elvtárs. 😆
márc. 12. 19:53
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért a pipák eltérő számából ilyenkor látszik, ha két különböző felhasználó szólt hozzá.
márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Most már hiába mosdatod magad.
márc. 13. 19:01
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké. Azt is kinézed belőlem, hogy fenntartok poénból egy 4 pipás második fiókot, beszólok magamnak róla, majd utána felhívom a figyelmet hogy az nem én vagyok? Ugyan már. Még az egyik 4,5 pipás sem én vagyok, erre a kérdésre legalább 3 ember válaszolt rajtad kívül.
márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én? Mindent is.
márc. 14. 09:35
 19/20 anonim ***** válasza:
#3! Na és milyen kijátszási lehetőségek vannak még a képernyőt másik telefonnal vagy fényképezőgéppel való lefotózáson kívül?
márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#15 Na hány képernyőmentést küldtél? :D Mármint kontextusokból kiragadottakat? :D
márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!