Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barát és haver között mi a...

Barát és haver között mi a különbség tettekben?

Figyelt kérdés

Természetesen ezt én is tudom :) Csak arra vagy kíváncsi, Nektek ez mit jelent a tettek fokán. Mit tesztek meg egy barátért, amit egy haverért már nem?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 25. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy igazi legjobb barát érdekeit néha előrébb tudom helyezni a sajátjaimnál is. Egy havernál nemigen.

17/F

2010. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy barát mellett mindig kiállok, figyelmes vagyok vele, szavaimmal nem bántom meg, szinte mindenben őszinte vagyok vele, megbízom benne, és ha már tényleg igazi jóbarátomnak tartom, akkor akár az életemet is feláldoznám érte.

Bár szerintem egy barátságban fontosak az apróbb dolgok és cselekedetek, amiket néha sajnos nem veszünk észre.


Egy haverral nem vagyok olyan őszinte, bár én nem szeretem a felszínes kapcsolatokat.

Inkább legyen kevés, de igaz barátod, mint sok haverod, akik nem olyan megbízhatók.

Nekem a két kezem is sok arra, hogy megszámoljam kiben bízom meg, és a családtagjaim is beletartoznak ebbe.

2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!