Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helix...

Hogyan kezeljem a helix piercingem?

Figyelt kérdés
Amikor elment szúratni, azt mondta a csaj,hogy semmivel nem kell tisztítanom csak amikor megfűrdök, mossam jó alaposan át. Míg a barátaim akiknek helixük van, azt mondták kellett volna kapjak fertőtlenítőt vagy esetleg valami krémet amivel kezeljem. Szerintetek mi lenne tanácsos?:)
márc. 14. 16:14
 1/1 anonim válasza:
Kicsit későn látom a kérdést, de hátha valakinek hasznos lesz. Ilyen helyen ne csináltassatok piercinget. Aki szúrta, nem éppen jó tanácsokkal látott el. A legtöbb helyen adnak vagy lehet venni kis utókezelő szereket, útmutatót adnak mit hogy csinálj. A legrosszabb tanács, hogy fürdés közben alaposan mosd át. Nem szabad így eláztatni meg macerálni a friss piercinget. Tisztítani viszont nagyon fontos lenne, erre sokféle módszer van, mindenki másra esküszik. Én fertőtlenítésre az Opteniseptet ajánlom, illetve Tetran krémmel lehet még kezelni, de ez az én véleményem, nekem ez vált be. És van emellett sok egyéb dolog, amire ilyenkor figyelni kell. A helix egy trükkös piercing, ha nem figyelsz rá, könnyen begyulladthat. Van, akinek nagyon nehezen gyógyul, de vannak persze szerencsésebbek is. Sokban függ ez az utókezeléstől.
márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!