Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz barát az ilyen?

Igaz barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akivel ha messengeren/instán beszélek vagy elhív kiruccanni, segítséget kér, tök normális, sokat nevetünk, minden jó, szinte mindent tud rólam, én is róla, mimdig azt mondja mennyire szeret és hogy imád, szeret velem beszélni, tök jó,,barik" vagyunk, de ahogy visszatérünk oda, hogy suliban vagyunk vagy a haverjaival van akkor teljesen más mint velem. Szinte suliban sose köszön, elmegy mellettem úgy hogy rám se néz, pedig ha suliba menet találkozunk van hogy együtt megyünk suliba, aztán onnantól megint rám se néz. Valakinek van tipp hogy vajon miért?


U.I.: Lány vagyok, vele egykorú


márc. 14. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem barátnak gondol téged, ha találkoztok meg szórakoztok iskolán kívül. A suliban azért hanyagolhat le téged mert a többi barátait jobbnak gondolhatja. De szerintem is furcsa hogy ignorál az iskolában téged, szerintem megérné rákérdezni.
márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, még azt elfelejtettem odaírni hogy szinte mindig én írok rá neten, nagyon ritkán ír ő rám, és eléggé zavar hogy csak akkor keres ha valamire szüksége van, egyébként nem kérdi meg csak úgy hogy mizu van velem meg ilyenek. 10ből 9x én keresem őt.
márc. 23. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!