Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok váltsak katoliku...

Nushe kérdése:

Mit gondoltok váltsak katolikusról iszlám vallásra? Érvek és Ellenérvek érdekelnének!

Figyelt kérdés
A párom török és ő szeretné ha házasság után felvenném az ő vallását. Kíváncsi lennék mit gondoltok erről?
2010. okt. 26. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Én nem venném fel! Mégis mit képzel! Én Istenben hiszek, és az Egyszülött Fiúban.
2010. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is muzulmán. Szerintem ne válts vallást. Én se tettem.
2010. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy én csak magamban hiszek, mint egyedüli Istenben.
2010. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ez neked kérdés, akkor tök mindegy, hogy PAPÍRON mi vagy


legfeljebb majd ülhetsz egész nap a lakásban, csadorban

2010. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát két érvem van:

- ha szeret a párod, nem követeli tőled, és belenyugszik ha nem akarod, hiszen ő is tudhatja milyen fontos a vallás.

- csak papíron jelenik az meg, te attól ugyanúgy hihetsz abban amiben eddig.

szval 1-1 :)

én nem vagyok hívő, leglaábbis nem egyházban, így nem értem meg miért ilyen fontos ez... De szerintem mérlegelj, dönts...mennyire fontos neked a hited, és a férjed boldogsága?

2010. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem, a párod nem abban a hitben él, hogy csak az ő vallása igaz, mert akkor sajnos lesznek még gondjaitok!Amúgy meg felesleges áttérni az ő hitére, mert ha valóban megtaláltad a párod, akkor mint katolikust is szeretni fog téged.
2010. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, kedves kérdező, ha a párod valóban szeret, akkor megérti és elfogadja a te hitedet és nem akar átformálni.Egyébként ugyanabban az Istenben hiszünk, csak a muzulmán tanok kicsit(hm..) eltérőek a katolikustól. szerintem gondold meg jól, hogy váltasz-e vallást vagy sem,de ha váltanál is , akkor ne a párod miatt legyen, mert ő azt mondja neked,.. legyen egy belső hang hatására. Sok szerencsét, és tégy fel magadban 1 kérdést: Miért akarok vallást váltani? Csak a párom miatt? Csak miatta?
2010. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

A párom nem várja el h váltsak , csak szeretné.

Igy is elfogad mivel szeret igy ahogy vagyok.

Csak mégis elgondolkodtató a dolog.

Bár én is abban hiszek h egy Isten van csak minden vallásban más nevén nevezik. :)

2010. okt. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!