Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy értelmeznétek azt a...

Hogy értelmeznétek azt a mondatot, hogy "Az áruházi átvételes megrendelések helyszíni fizetése csak bankkártyával lehetséges" ?

Figyelt kérdés
Én úgy értelmezném, hogy átvételkor a helyszínen nem lehet készpénzzel fizetni, csak kártyával...
márc. 19. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában ha boltba rendelsz terméket,azt csak előreutalással lehet fizetni.
márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Jól értelmezed, de nem tudom, hogyan lehetne másképp?

Ha a rendelés átvételének helyéül áruházat választasz, ott, átvételkor, csak bankkártyával fizethetsz.

márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetne röviden, tömören: "Áruházunkban csak bankkártyás fizetés lehetséges."
márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem igaz, jó párszor vettem már át helyszíni fizetéssel.

2. Én is így értelmeztem, de az üzlet szerinti értelmezés, hogy Csak előre utalással lehet átvenni helyszínen.

Ez így szerintem totál hülye megfogalmazás, mert HELYSZÍNEN semmiféle képpen nem lehet fizetni ennél a webshopnál.

márc. 19. 10:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a Decathlonról van szó, de több webshopnál is találkoztam totál fals megfogalmazásokkal.
márc. 19. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez mitől fals megfogalmazás?

Nem a webshopot minősíti ha egy ilyen egyszerű mondatot nem tudsz értelmezni.

Ha az üzletben veszed át a csomagodat, csak bankkártyával lehet fizetni. Ennek is megvan az oka, jóval egyszerűbb így az átvételi pontot üzemeltetni.

márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
A fenti mondat azt jelenti, hogy ha az áruházban veszed át, akkor ott csak bankkártyával fizetheted ki. De ezek szerint ők nem ebben az értelemben használják, vagyis f.szságot írtak ki a honlapra.
márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ászf-ben nem szerepel ez a mondat.


[link]

márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem találtam a deka oldalán ilyent sehol.

De nem is nagyon kell ezen rágódni, nem tudom mi nem értelmezhető rajta.

Ha online vásárolsz és áruházi átvételt kérsz és nem fizeted ki a vásárláskor online, vagy előre utalással, (nem tudom van-e más lehetőség még a dechathlonnál), akkor az átvételkor csak bankkártyával fizethetsz, kp-val nem. Gyakorlatilag úgy működik mint egy foxpost automata. Ha ennyit nem értettél meg kérdező, akkor te egy nagyon jó példája vagy az újkori népbutító oktatásnak ahol csupa funkcionális analfabéta szavazógépeket gyártanak futószalagon.

márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
Jól értelmezed, nincs mit hozzàtenni.
márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!