Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az oldal adminjai/akinek tobb...

Az oldal adminjai/akinek tobb hozzaferese van az oldalhoz. Milyen adatokhoz fernek hozzá?

Figyelt kérdés
jolvan az email cimet latja meg gondolom a jelszot de azt latja pl hogy honnan irok vagy ilyesmi?

márc. 20. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy milyen ip címröl írsz,nick neved,e-mail cím,hány kérdésedet/válaszodat törölték,kb ennyi.
márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látják az oldalak a tartózkodási helyedet, ahhoz GPS pontosságú adatot kellene küldened, és ilyen nem történik. A jelszavadat normál esetben egy oldal sem látja, és nem is tárolják olyan formátumban, ahogy megadtad.
márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amiket biztosan látnak:

- A felhasználóneved,

- Az email címed,

- Az általad feltett kérdések,

- Az általad megválaszolt kérdések,

- Az általad írt, törölt kérdések,

- Az általad írt, de törölt válaszok,

- Hogy milyen eszközökről böngészted az oldalt,

- Valamint, hogy mikor böngészted az oldalt.


A jelszavad nem kellene, hogy lássák, de ezt pontosan csak az oldalt üzemeltetők, vagy a moderátorok tudják megválaszolni. Nem egyszer futottam már bele abba, hogy regisztráltam egy oldalra (mondjuk egy kisvárosi kajarendelős oldalra), megadtam a jelszavam, amit használnék, meg a felhasználónevem meg az email címem, erre mikor rányomtam a regisztráció gombra, visszaküldi nekem a belépési adataimat visszaigazoló emailként a jelszóval együtt, amit én adtam meg, és nem pedig az oldal generált. Szóval nincs kizárva az sem, hogy látják a jelszavad is.

márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a privát üzeneteket látják?
márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látják. Ha privátban kapott dolgot akarsz jelenteni, külön képernyőképet kell küldeni e-mailben, mert nem látnak rá. De erre van egyszerűbb szabály is: ne írj le és küldj olyan dolgokat, amiért bajba kerülhetsz és elszámoltathatnak. Ez mindig beválik.
márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!