Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok relenváns informác...

Hol találok relenváns információkat az interneten?

Figyelt kérdés
Amik nincsenek multinacionális cégek által mnipuiláva? Darkwebre még nem mertem regelni, akarom mndani felmenni o.O

márc. 23. 13:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azokat már rég felkerestem, de tapasztalataim szerint azok se függetlnek.
márc. 23. 17:53
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem?? Mi nem független számodra ezekben? Kezdem azt gondolni, hogy valami laposföldes meg ufós konteóhívő vagy. Bizonyíték részedről? 0 Kezdem azt gondolni, hogy valami laposföldes-konteós hibrid gyíkember vagy.
márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
persze, laposföldes vagyok, de leginkább ufós, már ha a multik által finanszírozott információkat próbálom fenntartásokkal kezelni.... téged melyik ufó, akarom mondani csillagrendszer propagál, hogy lejárasd a kritikusan gondolkodó enbereket? csak kérdem...
márc. 23. 19:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Soros György, személyesen... lol. A szkepticizmus egy okos dolog, én is szkeptikus vagyok, csak tudod a tudománynak ehhez nincs köze. Vagy megismered a tudomány által támasztott tényeket, vagy pedig nem, mondhatjuk úgy is, hogy ez bináris rendszer. És ha ezek megismerése nélkül okoskodsz, akkor ne lepődj meg, ha ilyen válaszokat kapsz.
márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem semmi!!!
márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lucifer-666 ***** válasza:
márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13/16 (2024.03.23. 19:07) De áruld már el,hogy milyen témában keresel releváns információkat, és milyen témában vagy "kritikusan gondolkodó ember"?
márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%

Tegnap ugyan ezt a vakegér szöveget nyomtad az időképes kérdéseddel.

Nem unod még?

márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!