Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert kaptam vissza ugyanazt...

Miert kaptam vissza ugyanazt az ajandekot a LEGJOBB BARATNOMTOL amit en adtam neki kevesebb mint egy honappal ezelott?

Figyelt kérdés
A tortenet annyi lenne, hogy a baratnomnek kevesebb mint egy honappal elottem van a szulinapja, es ugye vettem neki ajandekot. Eddig minden okes, majd a szulinapomkor azt latom, hogy az ajandekok kozott ott lapul ugyanaz a csoki amit en adtam neki. Pontosan tudom, hogy ugyanaz volt, mivel sokaig tartott a vasarlas es kozben a kezemben megolvadt egy reszen, valamint a cimke is ugyanaz rajta, sehol mashol nem ilyen es kozelukben sincs olyan bolt ahol azt mi vettuk. A masik erdekes dolog pedig az, hogy olyan illatu testpermetet kaptam amilyenem van, es par nappal elotte mondtam neki, hogy nem szeretem az illatat, pontosan korul is irtam a kinezetet es az illatat mert mondta, hogy testpermetet szeretne nekem venni. !!FONTOS!!: En igy is nagyon orulok az ajandeknak, finom is volt a csoki, csak nem annyira ertem ezt az egeszet. Ennyire hulyenek nez vajon, vagy csak szimplan nem erdekli es nem is figyel arra amit mondok? Valaki esetleg tudna adni tanacsot? Megbeszelni nem igazan lehet vele semmit csak ha az o problemairol van szo, igazabol csak okorkodni lehet vele es akkor minden jo, de ugy erzem lecserelne az elso emberre aki szembejon vele. Nem nagyon van olyan valasztasom, hogy akkor csak ugy otthagyom mivel az osztalyban mindenkinek megvan a legjobb baratja, en meg meglennek egyedul de o viszont nem, es nem tudom mit csinaljak, nem is bizok benne egyaltalan mert arra is volt pelda, hogy a csaladomban levo konfliktusokrol egyedul neki beszeltem, aztan visszahallottam egy olyan embertol akinek egy szot se szoltam rola soha...
márc. 23. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezned kéne a "barát", "barátnő", "legjobb" kifejezéseket.
márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtette kitől kapta valószínű,nincs mögött hátsó szándék.

Egyébként én borral jártam így baráti társaságban, átment pár kézen és visszajött.

márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak:

Ezzel egyet tudok erteni, csak azert hasznaltam ezeket a kifejezeseket mert eddig ugy hittem a baratnom volt. Marmint igazad van, osszessegeben nem mondanam ot legjobb baratnak, vannak olyan szituaciok amikor ugy viselkedik, de mostanaban egyre tobb az olyan amikor pedig nem es ezert nem teljesen tudtam, hogy hogy nevezzem. Valamint igy talan erthettob, hogy miert erdekel a dolog ennyire.

márc. 23. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha barátnők lennétek ezt egymás között korrekten megbeszélnétek és nem gyáva módon itt beszélnéd ki a hisztit.


Ha zavar valami üljetek le, erről is szól a barátság részben.


Az is lehet, hogy ő nem szereti a csokit vagy azt a csokit, de kidobni se akarta.

S jelezte, hogy neki ez nem oké, de te biztos szereted, ha azt vetted.


Persze neki is ki kellene nyitni a száját.


Egymást kerülitek ilyen apró témákban, akkor ti semmi komolyabb dolgot nem beszéltek meg?


Tényleg barátok vagytok?


S mindebben te magad is számolj el önmagaddal, ne csak a másik felet beszéld ki itt idegeneknek.


Ugyanis, ez sem szép dolog, hogy gyáván a tudta nélkül témázod azt, amit kettőtök közt kellene rendezni, megbeszélni.


S eközben megtanuni embernek maradni, őszintének lenni és bizalmasan beszélgetni egy baráttal!

Kommunikáció és problémamegoldó képesség fejlesztésének része mindez, ami elengedhetetlen a felnőtt világban, jövőben.


Ne könyveld el rossznak ezt a szitut. Próbáld meg megérteni őt és igaz ez fordítva is.


Pl :

- Figyi, nem haragszom, de tudom, hogy ez ugyanaz a csoki, amit én adtam. Nem bántásból,de miért adtad nekem vissza? Nem szereted? Mert akkor bocsi, hogy nem figyeltem rád.

De ha valami gond van, legyen az bármi, beszéljük meg! Barátnők vagyunk!


Stb.


Az is lehet, hogy anyagilag nem engedheti meg stb.


Kérdezz, önreflektálj is és beszéljetek érzéseitekről is.


Senki se gondolatolvasó.


Akár vissza is mehettek a boltba, ha megvan a blokk és együtt kicserélitek.


No para.


Hajrá!


31N

márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. Válaszolónak:

Köszönöm a választ neked is és mindenki másnak is!

Azért írtam ide, mert ahogy említettem a kérdésben is, nem nagyon lehet vele komolyabb témákról beszélni és erről is szerettem volna tanácsot kérni. Valamilyen szinten megértem, én is olyan típus vagyok aki ritkán beszél az érzéseiről és pont ezért, mert igazán sose voltam meghallgatva es le volt mindig kicsinyítve az en problémám, viszont én általában megmondom az embereknek amit gondolok, ha nem is rögtön de valamikor biztos kijön belőlem. Azért kértem tanácsot itt, mert máshol nem nagyon tudok, de valahogy mégis meg szeretném próbálni megoldani ezt a szituációt.

Bár azóta mégjobban úgy tűnik, hogy veszett ügy, egyre inkább kezd mindenkivel bunkóbban viselkedni és azt érzem rajta, hogy menő szeretne lenni, nekem meg ez a "mindenkivel bunkó vagyok és nem érdekel semmi" mentalitás nem igazán jön be, szóval ez van. Bár véleményem szerint előbb-utóbb úgyis eltávolodnánk egymástól gimi után:/

De persze ez megint személyesebb,és én se érzem teljesen helyesnek, hogy ide írom, csak tényleg nem tudom kit keressek meg, kitől kérjek tanácsot. Abban se vagyok biztos, hpgy egyáltalán érdemes-e egyáltalán tenni ennek érdekében valamit.

Nem kibeszélés céljából írtam meg ezt a kérdést, elnézést ha úgy tűnt!

márc. 24. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szarrá olvadt csokit adtál neki ajándékba?

Hát most visszakaptad... 😄

ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!