Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt Danka...

Szerintetek mi történt Danka Ilić-el? Előkerülhet épségben?

Figyelt kérdés

,,Danka Ilic március 26-án délután háromnegyed kettőkor tűnt el Bor városából. A kislány testvérével játszott házuk udvarán, amikor öccse szomjas lett, ezért az édesanyja egy pillanatra bement a házba, hogy vizet adjon a kisfiúnak. Amikor visszatért a kislánynak hűlt helye volt. Kétségbeesve kezdte el keresni a környéken, ám sehol sem találta. Rögtön értesítette a rendőrséget, akik azonnal kutatásba kezdtek. A kislányt kedden több mint kétezren keresték, a rendőrség, a tűzoltók, a hegyi mentők, a rendőrség speciális egységei kutyákkal, a vadászok és a helyi polgárok"


[link]



márc. 28. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, legfeljebb a nyomozó hatóságok tudhatják. Sajnos én szvsz úgy vélem, hogy nem kerül elő élve, vagy ha elő is kerül, megkínozva, napjai lesznek hátra. Oops, más is volt ott. Ahhoz kell igazán tökösnek lenni, hogy ne csak igazát kiáltsa a férfiember, hanem próbálja is ki az úgynevezett ahelyett,

hogy sirdogálna amikor egy gépfegyvert nyomnak az arcába, vagy ne'adj isten vért lát. Nincs kérdés, csak halál.

márc. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*háborút
márc. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok hogy élve meglegyen. Remélem, ha elrabolták akkor a nyomukra akad a rendőrség és megkerül a kislány.
ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megölték :(
ápr. 4. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olvastam én is ma hogy két fickó gyilkolta meg, elütötték s kicsit. Nagyon sajnálom a kicsi lányt.
ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!