Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes...

Szerintetek sem érdemes bulizni manapság?

Figyelt kérdés
Mikor megyek mindig negatívan térek haza hogy,elment de nem az igazi sosem. A végén mindig veszekedés a vége. Nem tudunk megegyezni,sokszor beleszólnak dolgokba,nem látom már értelmét. Mivel nő vagyok így nem igazán szeretnék egyedül neki indulni az éjszakának. Így úgy döntöttem nem megyek többet. Ti hogy vagytok ezzel?
márc. 29. 23:26
 1/3 Lucifer-666 ***** válasza:
77%
Céltanul nincs értelme, kellemetlen társasággal meg főleg. Bár én még sosem buliztam, csak ittam, szóval ne én legyek a megmondó...Inkább egy jó koncertet javaslok.
márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Régen sem volt érdemes!!


Sokkal értelmesebb és jobb dolgokkal is töltheted az idődet, mint hlyékkel, kvákkal vagy alkoholistákkal...

márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha nő létedre (vagyis nem vagy kislány már) nem tudsz értelmes társaságot teremteni, normális emberekkel ismerkedni, akkor lehet ideje elgondolkodni.


Magadon, rajtuk s hogy akarod-e továbbiakban a kapcsolat eröltetését.


Érdekes, nálunk nincs ilyen.

Tök nyugiban jól érezzük magunkat. A helyszínnek pedig nem kell feltétlen publikus szórakozóhely.


Privát bulik, házi/kerti bulik, közös túrás kiruccanástól a nyaralásig.


Még az alkohol se szükséges.


Manapság sokan nem tudnak ellazulni alkohol nélkül. Az ilyesfajta embereket kerülöm, mert nagyon ritka, aki tényleg mértékkel kulturáltan tudja kezelni a mennyiséget.


Rajtad áll mire mondasz igent és nemet. Mit és kit választasz.


Alakítsd úgy az életed ezen részét is, hogy jobban passzoljon hozzád.


S igen, van hogy le kell építeni a "megszokott társaságot". Az ismerkedés pedig folyamatos az ember életében.

márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!