Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett a baj az előzésem...

Mi lehetett a baj az előzésem során?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni 21 éves srác vagyok 2 éve meg van a Jogosítványom de sajnos még autót nem bírtam magamnak venni és a napokban kaptam kölcsön egy autót egy 2002 es evjaratu SEAT Ibizarol van szó ami egy 1.4 es motorral szerelt és előztem 5 sebesség fokozatbol vissza kapcsoltam 4 fokozatba de nagyon lassan tudtam csak meg előzni az előttem haladó kocsit tehát az lenne a kérdésem hogy mit csinalhattam rosszul? mivel meg fordult a fejembe hogy 3-ba kellet volna vissza kapcsolnom nem négyesben és utána ki is teszteltem viszont 5 sebességbol kapcsoltam vissza 3 sebességbe akkor meg csk úgy mond " bömbölt " az autó de ereje meg nem volt köszönöm szépen elore is a segítségeteket.
ápr. 5. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy 75 lóerős benzinmotortól, csodát? Nem hiszem, hogy veled van a baj, egész egyszerűen ez gyenge.
ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!