Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elektromos használt autó...

Elektromos használt autó témával kapcsolatban szeretném fel tenni a kérdésem????

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy használt régi Nissan Leaf-et (max 2014-es évjáratig) , vagy egy használt régi Renault ZOE-t (szintén max 2014-es évjáratig).


Leginkább Pest megyéből Budapestre bejutásra használnám. Napi szinten oda 20 km, vissza 20 km a munka és az otthon között.

Tehát nem kell nagy hatótávokra.


3.000.000 Ft értékbe maximum.


Sajnos nem vagyok szakértő és nem nagyon tudom, hogy melyik autó az ami jobban megéri.

Néztem ugyan videókat, de sajnos hol azt mondják, hogy az egyik jobb, hol azt, hogy a másik jobb - ezért nem tudok dönteni?

(Tudom, hogy télen kisebb a hatótávja - ezzel nincs semmi baj)


Kérlek titeket, hogy adjatok nekem tanácsot.


Nagyon szépen köszönöm!



#használt autó #NissanLeaf #RenaultZOE
ápr. 7. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Néztem ugyan videókat, de sajnos hol azt mondják, hogy az egyik jobb, hol azt, hogy a másik jobb - ezért nem tudok dönteni?"


Ez minden autónál így van. Van aki így gondolkodik, van aki úgy. Azt, hogy NEKED melyik a jobb, neked kell eldöntened, a NEKED fontos szempontokat figyelembe véve.

És akkor még nem volt szó arról, hogy nem az általános vélemény fontos, hanem az is, hogy az éppen kinézett autó milyen állapotban van (pl az akksi van-e olyan állapotban, hogy télen is bőven elég legyen a 40km, dugóban állva is).

ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!