Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem kulfoldrol egy...

Rendeltem kulfoldrol egy csomagot gls szervizpontra. Az a baj hogy azt sem tudom mi az a szervizpont mert en azt hittem hogy az a csomagautomata. Az lenne a kerdesem hogy at tudnam iranyitani csomagautomataba?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A GLS sem tudja. Átvételi pont lesz az. Amikor jön az értesítés, odahaladsz szépen és átveszed.
ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ezt hogy allapitjak meg hogy melyikhez kuldik mert en csak a lakcimemet kuldtem meg.
ápr. 10. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Külföldről jött csomagot nem rakják át automatába.
ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt ertem csak honnan tudjak hogy melyik ilyen csomagpintra kuldik?
ápr. 10. 14:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve 18+ termeket rendeltem es en nem biztos hogy at tudom venni a fiam at tudja venni 17 evesen?
ápr. 10. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miután sikerült teljesen zavarosra megalkotnod a kérdést, így felelni sem könnyű. Címet kettőt kell megadni. Számlázási cím és szállítási cím. Utóbbi lehet bármilyen cím, automata vagy átvételi pont. Ha címre kérted, akkor oda viszik, nem máshová.

A futár ha nem is fut, de siet. Hacsak nincs a címkén magyarul, hogy 18+, vagy felnőtt kézbe esetleg adult only, a futárt nem érdekli. Nem is tudja, mi van benne. Ezeket diszkréten szokták csomagolni.

Ami a fiadat illeti: Ha mégis felnőtthöz van kötve az átadás, és foglalkozik is vele a futár, kérhet személyit. De ez a kor nem nagy vízválasztó. Ha nem nagyon gyerekes a gyerkőc, nem fog kötözködni.

Ha mégis, akkor visszamegy a depóba, és értesítenek, keresnek. Nem fordítják azonnal vissza.

ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem adtál meg semmit, csak a lakcímedet, akkor oda fogják vinni. Vagy felhívnak ha megvan a telefonszámod.

Egyszer jártam így én is, rutinból a postafiók címemet adtam meg. Aztán hívtak hogy oda ugyen nem fogja az UPS kézbesíteni.

ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!