Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emag mennyi idő alatt...

Az emag mennyi idő alatt szállít? (Glamour)

Figyelt kérdés

Ugye náluk már hétfőtől tart a glamour napok. Kedden rendeltem vegyiárut, csak emagtól (nem partnertől), automatába, akkor azt írta, hogy várható szállítás szerda este 19 órától.

Nos, ma 12-e van, a nyomkövetés azt írja, hogy várható szállítás 10-e továbbra is, de közben meg látom, hogy a csomag még össze sincs készítve, nemhogy feladva... konkrétan a kutya nem nyúlt hozzá, mióta kifizettem.


Nem akarok feleslegesen türelmetlenkedni, meg nyilván több a rendelésük most (bár szerintem azért jócskán időben adtam le), de most már azért kezd aggasztani a dolog.

Valakinek van tapasztalata? Mi a valós szállítási idejük?



ápr. 12. 07:13
 1/4 Scream85 ***** válasza:

Szerintem itt is úgy lesz mint a Black Friday-nél (igaz az csak 1 napos), hogy amikor vége van, akkor kezdik feldolgozni a rendelésedet.

Amit kaptál kiszállításról infó pedig valószínűleg egy automatikus rendszerüzenet.


Bár arra sem lehet mindig alapozni....nálam is volt már olyan hogy már 2 napja nálam volt a rendelésem, de a nyomkövetés alapján még fel sem adták :D

ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, marha jó, ha tudom, hogy egy hétig ülnek rajta, nem rendelek. :)

Eddig se hozott lázba a glamour, az emag mégannyira se, egyszer döntök úgy, hogy kihasználom, akkor is megszivatnak. :)

ápr. 12. 11:32
 3/4 Scream85 ***** válasza:

Tudnak érdekes dolgokat művelni az tény.

Volt hogy tisztálkodó szereket rendeltem, Emag volt a forgalmazó, egy helyről rendeltem,stb...mégis 3 különböző csomagra bontották a rendelésemet, azokból 2-t egy adott napon szállítottak, a harmadikat 2 nappal később.


Amúgy én is terveztem Glamour napok alkalmából vásárolni pár dolgot, de ahogy észrevettem előtte emelhettek az árakon, mert a kuponokat felhasználva annyira jöttem volna ki árban, mintha megveszem simán egy üzletben őket (max 2-300 forinttal lett volna olcsóbb némely termék).

Szóval jól hangzik ez a 25-35% kedvezmény, de ha valaki kicsit észnél van akkor lényegében kamu az egész....legalábbis az Emagnál.

ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, plusz a nagyobb csomagokat több dologból le is vették az oldalról, nehogy túl kedvezményes legyen. :)

Igazából egy márka volt, amit kinéztem, de mivel egyébként is esedékes lett volna a tisztasági szerekből/vegyiáruból egy nagybevásárlás, így ami megérte árban, azt megkuponoztam, hogy akkor hozzák ki egybe, legalább nem kell utánaszaladgálni.


Így viszont sok értelme nem volt, mert ami elfogyott és kell, azt ugyanúgy meg kell vegyem hétvégén. :)

ápr. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!