Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki használja mind a két agyféltekéjét és tudja is használni mind kettő kezét?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék és jellemzőket köszönöm szépen egy beadandó dogához kéne

ápr. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden egészséges ember használja mindkét kezét és agyféltekéjét is. Mire lennél konkrétan kíváncsi?
ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kezemben fogom a szeget, a másikban a kalapácsot.
ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de ahogyan van nekem ismeretségi köröm meg ahogyan körbe nézek itt a városba is ahol lakom szerintem sokan tudják használni mind két kezüket inkább csak azt amelyiket alapból használják sok mindenre.
ápr. 12. 19:44
 4/7 Szikszai.B ***** válasza:
Te valamit nagyon félreértettél. Az agy nem csak a kezek mozgását irányítja (bár lehet, hogy nálad igen...), hanem rengeteg más dologért is felelős.
ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl? Hát akkor mond el , hogy szerinted mik azok?
ápr. 13. 21:56
 6/7 Szikszai.B ***** válasza:

???

Most ez komoly kérdés? Mennyi idős vagy te?


A másik kérdésed alá belinkeltek egy agytérképet, keress rá az egyes agyi lebenyekre, mindegyikről leírják, hogy mi a feladata.


Ajánlom átolvasásra a Wikipedia vonatkozó cikkét: [link]

ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt valahogy sejtettem amit írsz 6#-ik válaszoló mert elég sok könyvet is olvastam főleg pszichológiából inkább fogalmazok így de azon belül is több téma kört és valahogy úgy vettem észre mintha mindegyik fajta könyv az agyamba felkeltette bizonyos területeket és azok aktiválódtak sőt volt mikor mintha tudatosabb is lettem volna csak valahogyan ezt nem bírtam nem tudom már hogy miért és belefáradtam vagy csak főleg az agyam.

Egyébként ha kérdeznéd tanulmányoztam a testbeszédet akkor arc illetve fejformák elemzése ezek is leginkább csak azért, hogy jó ember kiismerő legyek akkor az emberek lelkivilága , emberi viselkedés, manipuláció és még egyéb sok egyébként lehet az is , hogy túl sok volt az agyamnak az információ és nem tudta hová raktározni meg persze volt mikor ezek mellett regényeket is olvastam és főleg úgy, hogy közben olyan fajta zenéket is hallgattam amik segítik az agynak a koncentrációt pl Mozart és ezekhez hasonlók

ápr. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!