Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ma 2010.10.28-án...

Mit tehetnék ma 2010.10.28-án kaptam egy víz számlát 1084 Ft-ról amit 8 napon belül be kell fizetnem, különben kikötik a szolgáltatást, de sajnos egy Ft-om sincs, kölcsönkérni senkitől nem tudok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi összegnél kétlem, hogy kikötnék a vizet.

Mikor jutsz pénzhez? Hívd fel őket és mondd el, hogy ekkor és ekkor kapsz pénzt, és abból első dolgod lesz kifizetni.

Akármilyen hihetetlen a szolgáltatókkal is lehet beszélni...

2010. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1084 forint nem olyan nagy összeg.Ha nincs ennyi otthon akkor adj el pár dolgot,és hamar összejön.Pl:könyveket,ruhát,ékszert bármit..
2010. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs 1000Ft-od? És 8napon belül nem is lesz??

Addig mit eszel?? Áhh bocsi ez nem is ide tartozik, csak ilyenkor látom igazán mekkora a szegénység!

2010. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nincs :( .Próbálok eladni most dolgokat remélem összejön . Köszönöm az ötleteket .
2010. okt. 27. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért bocs, de ez nem egy horribilis összeg, és ha már az utolsó felszólítást kaptad, akkor már jó rég megkaphattad az eredeti számlát. Nem hiszem, hogy azóta sehogy nem tudtad volna kifizetni ezt az összeget. Tudom, nagy az országban a szegénység, de ez azért nevetséges...
2010. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, és még csak 27.-e van. Akkor ezt a számlát csak holnap kapod meg, így nyertél még 1 napot.

Hajrá!!!

2010. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs 1000Ft-od, de az internet az a lenyeg h legyen.


Hät, gratulälok!

2010. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"internet a lényeg hogy legyen" Hát ez marha vicces...És az eszedbe sem jut hogy a kérdező már esetleg befizette az összes számláját,köztük az internetet is és nem maradt pénze. Szeretem mikor így egyből lefikázzátok az embert. Marha vicces... egyből lehurrogni a másikat.


Ha esetleg nincs pénzed,de van aranyad vidd el zálogházba,adnak érte pár Ft-ot,vagy igaza van az egyik hozzászólónak,hogy beszélj velük,hogy csak később tudod befizetni a számlát.

2010. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tudom, hogy ennyire szükösen elek, akkor alap, hogy lemondom a netet.


"lenyeg h net legyen" voltam :)

2010. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is tanácsot próbáltam kérni és köszönöm akitől kaptam is . Felhivtam őket és megbeszéltem velük . Igen internet 2 éves hűségidővel csináltattam 1 éve akkor még nem voltam ennyire leégve .De nem panaszkodom . De egy kérdésre nem tudom miért kell egyből kifikázni .
2010. okt. 27. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!