Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogás gls háztól háziggal...

Jófogás gls háztól háziggal ha nem veszik át a csomagot nekem kell fizetni?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Feladó vagyok ha nem veszi át a címzett a jófogás háztól háziggal küldött csomagom. Vissza jön a csomag nekem kell fizetni a Gls-Nek?

A Jófogás oldalán se találom sehol nem írnak erről.

ápr. 13. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a suttyó emberek miatt ha eladok ha veszek mindig csak személyes átadás-átvétellel intézem a dolgot, mert sok kamus és kifordulós ember. Ha valaki nem tud eljönni vagy én nem tudok elmenni személyes találkozóra akkor inkább nem kötettik meg az üzlet.
ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a futár ingyen cipeli a kacatodat?
ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. Téged a feladót terhel ez a költség.


Ezért érdemes úgy intézni, pl elutalja a termék és szállítási költség árát.

ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg téged terhel mivel a vevő nem vette át.
ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy tudom a jófogás intézi a dolgot, vagyis ők fizetik a futárt és miután átvette a vevő küldik neked a pénzt. Ha nem vette át azt az ügyfélszolgálattól kell megkérdezned
ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt korábban megkérdeztem a Jófogástól és elmentettem, hogyha bármi probléma lenne erre tudjak hivatkozni, mert valóban nincs kint a honlapjukon. Ha a Jófogáson Foxposton keresztül küldöd és nem veszik át akkor te fizeted a visszakézbesítést. Ha viszont a Háztól-Házig szállítást használod GLS-el és a vevő nem veszi át ingyen visszahozzák. Íme: [link]
ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!