Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiszel az örök szerelemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel az örök szerelemben, amely nem változik át szeretetté.?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem!
ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok mondjak, hogy a szerelemből szeretet lesz, akik fellangolasos kapcsolatban vannak/voltak, ami nagyon intenzíven kezdődik, aztán hónapok vagy pár év alatt teljesen elmúlik az az euforikus érzés.

Szerintem a tényleges, valós szerelem (tehát ami nem ez a pillangos, rózsaszín ködös valami, hanem egy mélyebb, lelkibb kapocs, jó adag szexuális vonzalommal megfuszerezve) nem múlik el, nem alakul át. Ugyan kevésbé intenzív, nincsenek benne olyan magassagok és mélységek, mint egy érzelmileg instabil kapcsolatban, de erre lehet hosszútávon építkezni.

ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen mivel en ilyen vagyok. En ugy szeretem a párom évek múlva is mint első nap. Bennük múlik csak el mindig. Bennem soha.


Sajnálom hogy nem lehet az elsővel se leélni az életet mert már az elsővel se lesz holtomiglan mert lelép.

ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Igy kell felfogni sok ember nem tudja vagy nem akarja megérteni amikor mondom vagy írom neten hogy nem muszáj el múlna egy szerelemnek és hogy tenni kell azért hogy a szerelem megmaradjon a sírig és hogy ne alakuljon át csak szeretetté én nem vagyok erkölcstelen aki képes lefeküdni egy olyan emberbe akibe szerelmes volt de már nem az az olyan mintha a szerelem nem is lett volna köztünk az olyan mintha érzelem mentes lenne hiába van szeretet az ugyanúgy erkölcstelen egy pár házastárs között igenis az a normális ha szerelem van nem csak a szeretet és nem csak az elején

szerintem a szerelemben is van szeretet, de más fajta, és mind a kettő jelen van. De a szerelem erősebb,és az van leginkább jelen vagy hogy is írjam mert bár a szeretet is van az adott pár házastárs között, nem csak a szerelem. De ez az érzés teljesen más érzés, mint a sima szeretet. Nem csak a testi vágyra, hanem az agyban zajló folyamatokra is értem ,ami a sima és egyfajta szeretetnél nem megy végbe.


Úgy értem, teljesen más érzés, mint amit egy családtag vagy egy barát iránt érzünk.

ápr. 19. 18:57
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem az az igaz szerelem, amikor mindkettő jelen van, és a sírig tart, valamint amikor tisztelik és becsülik egymást, és küzdenek azért, hogy ezek megmaradjanak a sírig.
ápr. 19. 19:02
 6/14 A kérdező kommentje:
#3 Egyébként én is sajnálom, hogy nem lehet az elsővel leélni az életet.
ápr. 19. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése, biológiai magyarázata van, vagyis a szerelmi hormon kb 2 évet termelődik. Utana megszűnik es marad a megszokas, szeretet, ha kialakul ilyesmi addig. Ha csak szex volt, akkor elmúlik teljesen a kapcsolat. Persze húzni lehet, es összejárni ennek ellenére csak mar nem olyan szórakoztató.

Azert szorgalmazták régen a házasságot es gyereket, hogy mire elmúlik a love, addigra mar kössék le őket a gyerekek, teendők, otthon.

Szerintem házasodni pont hogy akkor érdemes, amikor mar a hormonlöket elmúlt es mar tisztabban latod a masikat. Akkor meg minek? Kérdik sokan gondolom.

Velem egy érdekes dolog törtent nekem teljesen elmúlt a nemi vágyam es orgazmuskészségem a pasim irányába, miutan kiderult, hogy megcsalt. Es sose jött vissza. Lehet ha nem teszi ezt, megmarad a szex, tehat ha ritkabban is mint az elejen es nem is olyan szenvedelyesen, de csak jó lett volna.

ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok elentkezni, sajnálom, hogy neked így alakult, és azt is sajnálom, hogy ezt hiszed, de ha igaz, ha nem, te képes lettél volna szexelni olyannal, akibe már nem vagy szerelmes, csak az voltál? Szerintem ez ugyanolyan erkölcstelen, mintha a szerelem nem is lett volna. Én nem vagyok erkölcstelen, hiszek az igaz és a sírig tartó, örökké szerelemben. Hiszek az igaziban is, ezek léteznek, csak sajnos ezek valamiért keveseknek adatik meg. Újra írom: általában a szerelemben is van szeretet, de más, és mind a kettő jelen van, de leginkább a szerelem nem csak a testi vágyra, hanem az agyban zajló folyamatokra értem. A legjobb, ha mindkettő létrejön, és az, ha mindkettő meg is marad a sírig.
ápr. 19. 19:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem hogy csókolózni sem lennék képes rá akibe már nem vagyok szerelmes.
ápr. 19. 19:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezek bűnök nem csak akkor amikor valaki egyszer sem volt szerelmes az adott személybe ja és nem az a bűn amikor úgy szexel és csókolózik valaki hogy nem házas hanem ezek.
ápr. 19. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!