Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok IQOS DUO 3-at...

Hol tudok IQOS DUO 3-at venni? Kb. mennyiért?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt már nem forgalmazzák szerintem, legfeljebb használtan lehet lehet hozzájutni (pl jófogás, stb, például jófogáson láttam 10-ért, de én nem vennék használtan. Én sem véletlenül nem adtam el a régi 3 duómat, még mindig a fiókban pihen, tudom, hogy egyszerűen sz*r, de vésztartaléknak jó lehet, ha pl munkahelyen hagyom az ilumámat. Volt már cserélve többször is a tok meg a hevítőrúd is külön-külön, frissítve a szoftver meg amit csak el tudsz képzelni, mégis gyakran csinálta azt, hogy nem bírta feltölteni a hevítőrudat, vagy például azt, hogy a tok töltése a gyári töltőjével 3 csíknál megállt, mintha fel lenne töltve. Az alábbiak vannak (nem mindegyik) dohányboltban: iqos iluma one: 10990 ft, iqos iluma: 19990 ft, iqos iluma prime: 29990 ft. A bolti készleteket az iqos oldalán ellenőrizheted. Amúgy érdemes várni, szoktak akciók lenni, én például még év elején 11 ezerét vettem az ilumámat akciósan, most meg ugye 20. Szoktak lenni akciók.
ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha jól értem akkor használtat nem érdemes venni. Az iluma az mennyire jó? Esetleg van róla valami véleményed? (jó, rossz egyaránt jöhet)
ápr. 26. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz az, hogy biztosan nem egészséges, és sok pénzem elmegy rá (havi 70-80000). De gondolom nem erre vagy kíváncsi. Ami a fogyasztási élményt illeti, nem sokban különbözik a duotól. Abban különbözik, hogy nem kell takarítani, mivel az ilumánál már nem a hevítőrúdban van a penge a duoval ellentétben, hanem a töltetben, a hevítő pedig indukcióval melegíti fel a töltetben lévő fémlapkát. És így a csikk is könnyebben kezelhető, nem hullik ki belőle a dohány ha pl zsebre teszed mert nincs a közelben szemetes.
ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél😊
ápr. 27. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!