Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora annak az eséyle, hogy...

Mekkora annak az eséyle, hogy a szervizbe küldött mobiltelefonomról ellophatnak rólam fontos adatokat?

Figyelt kérdés

Nos mivel én soha nem voltam az a tipikus "személyes adatokat 100 jelszóval titkositó ember" igy a mobilomohoz lényegében aki hozzá fér az könnyedén hozzá juthat a személyes adataimhoz és én ezért most rettentően aggódom igy szervizbe küldeni a probléma pedig az hogy nem vagyok képes a telót egyátalán bekapcsolni, hiába töltöm és nyomom a bekapcsolás gombot semmi.Utána olvastam a neten és nagy valószinűséggel aku probléma.

Szerintetek ha sikerül megjavitani a telóm, akkor a szervizelők még le is fogják tesztelni az egyéb funkcióit, pl. fényképező, hangszóró, mikrofon stb.?


ápr. 27. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja a fényképezőt letesztelni aksicsere után. Viszont simán lehet, hogy a szervizes bekukkant a fényképek közé, bár ez elvileg szigorúan tilos.

De tudod mit? Ha neked annyira nem fontos a személyes adataid (vagy a recskázós fényképeid) védelme, hogy valamilyen képernyőzárolási megoldást használj, akkor meg is érdemled, hogy az egész napiszar a te kis pelyhes fütyiden röhögjön.

ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"Senki nem fogja a fényképezőt letesztelni aksicsere után. Viszont simán lehet, hogy a szervizes bekukkant a fényképek közé, bár ez elvileg szigorúan tilos." nekem nincsennek olyan fényképeim a galériámban, visszont a messengeremen van pár lány barátom aki meglepett engem forró képekkel, mekkora az esélye hogy kiváncsiságból belekukkant a messengerembe?
ápr. 27. 09:27
 3/16 A kérdező kommentje:

"Senki nem fogja a fényképezőt letesztelni aksicsere után"

én az előző kommentemben azt akartam kifejteni, hogy egy ilyen probléma után a szervizes még le is teszteli ezen a funkción kivül még többet is vagy simán ha elindul már küldődik is vissza?

ápr. 27. 09:39
 4/16 A kérdező kommentje:

meg amugy utójára pont egy felnőtt tartalmú filmet néztem rajta és aközben kapcsolt ki magától igy azt még bezárni sem értem el...

Attol is félek hogy ujrainditáskor a megnyitott chrome ablak megmarad...

ápr. 27. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Na akkor még egyszer, mert úgy látom, a mondanivalóm lényege elkerülte a figyelmedet:

Ha neked annyira nem fontos a személyes adataid védelme, hogy valamilyen képernyőzárolási megoldást használj, akkor így jártál.

ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5ös, értem én mire akarsz kilyukadni, én csupán a statisztikára vvagyok kiváncsi és ugy általában hogy mi folyik egy ilyen szervizen, miket szoktak tesztelni stb.
ápr. 27. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom van számítógéped vagy PC-d. Azon belépsz a facebook messengeredbe megnyitod a csajok chatablakait, letöltöd onnan magadnak a képeket amik kellenek, aztán törlöd a chatből és nem lesz nyoma. Így a perverz szervizes fickók nem láthatják majd.
ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7es, rendben van, de mivel hogy ha én kitörlöm azokat a képeket, attól még a telón fent maradnak, mivel ha bekapcsolódik nemlesz internet kapcsolat, igy semmi külső hatással nem tudom befolyásolni a nemkivánt dolgaim eltávolitását..
ápr. 27. 10:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor leírom még egyszer, utoljára, nagyon lassan, hogy te is megértsd:

Nem tudjuk, mi folyik az adott szervizben. Elvileg nincs oka a szervizesnek az alkalmazásokat megnyitogatni egy aksicsere után, és gyakorlatilag is tilos a személyes adatok átnézegetése.

Ennek ellenére könnyen lehet, hogy a szervizes kíváncsiságból belenézeget a személyes dolgaidba, ha már voltál olyan hülye, hogy nem titkosítottad / zároltad azokat.

Többször nem írom le. Ha ennyiből sem vagy képes felfogni, akkor mindegy.

ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha az elektronikával van gond, mér, tekektál, javit. Rendben? Igen. Jöhet a következő.

A fontos dolgok nálam jelszavak, banki adatok.

Es az ujjam nélkül nem tud belépni.

Lehet, van valami módszer a szervizekben, amivel meg lehet kerülni, de nem jellemző, hogy ráérnek holmi képek után kutakodni.

ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!