Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-em van. 1 éve lesz...

Iphone 11-em van. 1 éve lesz májusba hogy megvan. Az akkumulátor szintje máris 88%~os szerintetek miért romlik ennyire? Mikor cseréljek akksit? 2 napja még 89%~os volt

Figyelt kérdés
Sötét módba van a telefon, be is van kapcsolva minden ami védi.
ápr. 30. 06:06
 1/9 anonim válasza:
11%
Az Iphonok szarok mind.
ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell ennyire aggódni.

Majd akkor cserélj ha látványosan kevesebb lesz az az idő amit kibír egy feltöltéssel. Még 2 év van benn biztosan.

ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lilluci27 ***** válasza:
66%
Teljesen normális, hogy ennyit romlik az aksi, csatlakoznék az előttem szólóhoz, 2 év van még benne
ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
72%

A százalékkal ne nagyon foglalkozz. 80% körül szokták cserélni, de én pl 67%-nál tettem bele újat (iphone 8), az akkor már cefet volt. Használd úgy ahogy kényelmes. Ha már nem bír ki egy napot, normál használat mellett vagy kikapcsolgat 10-20%-nál, mert épp videózni szeretnél, akkor cseréltess aksit vagy vegyél új mobilt.

Valószínű nem eredeti aksi van már benne, így gyorsabban amortizálódik.

ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha fehér módban van a telefon pl: messenger, facebook, insta akkor tényleg jobban fog romlani az aksija?
máj. 1. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Romlani talán nem... de merülni jobban fog
máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor cserélj akksit amikor már túl sokszor kell töltened, az akksi százalék nem jelent semmit. Nekem 76%-nál is tökéletesen müködik a teló, egy napot kíbir.
máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig lesz olyan nap, amikor az előtte levő naphoz képest romlik.

Akkut meg akkor cserélj, amikor akarsz.

Ez kopó alkatrész, mint az autón a fék. Csak neked nem mondták, hogy nem tart örökké.

máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
máj. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!