Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aki telefonról...

Van olyan aki telefonról játszik a Pub g-in?

Figyelt kérdés
Vki mondja el hogyan kell beállítani hogy ne össze vissza löjön a fegyver hiába fogom le az egyik ujjammal a képernyoőt a másikkal meg célzok (2 ujjal játszom) akár hogyan állítgatom egyik fegyveren jó másikon nem,meg érdekes hogy a gyakroló pályán és a parkban tök jó,de már mikor belépek a játékba szar
ápr. 30. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Talán mert ott nem botok ellen mész.:D Fejleszd a technikádat. Beállítani be lehet sokmindent, és arra nincs általános megoldás, hogy mit hogyan és pkntosan. Ami nekem kényelmes, neked lehet, hogy nem, vice versa.
ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hát ilyenek az automata gépfegyverek, brutál nagy a hátralökés, lőnek szanaszét mint állat.

játékban mikor felveszed a fegyvert, ugyebár nincs rajta semmilyen tartozék. keress hozzájuk mindenféle cuccot, de különösen: vertical foregrip, csőtorkolatra pedig compensator, rögtön sokkal kevésbé fognak szórni

ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem de azt mondják a sensitiven kell állítani?Nektek hogy van beállítva?
máj. 1. 15:47
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat..sensitivityn
máj. 1. 15:50
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen csak már az a baj ebben is annyi csaló van😃😄
máj. 1. 15:50
 6/22 A kérdező kommentje:
Tik tokon nézzem ahogy csalnak,ki van írva mindenkinek a neve,akár hogy lövöm akár 3 tárt is teszek beléjük nem halnak meg😆
máj. 1. 15:51
 7/22 anonim ***** válasza:
Vannak. Meg van ugye a report gomb is, ha esetleg ilyesmit tapasztalnál játék közben. Valóban működik, legalábbis szoktam kapni visszajelzést róla, hogy mi lett a reportom sorsa. 3 év alatt 2 olyanra emlékszem, akiket 10 évre bannoltak, jelenteni pedig ennél sokkal többet jelentettem, jó részüket valószínűleg azért, mert jó ideig többféle hacknek tűnt a 200+ms-os válaszidő (nem néztem rá, mi baj lenne a nettel, amúgy is alig lehet észrevenni a sávot képernyő alján), és nem feltétlenül laggolt a saját mozgásom egyszerre másokéval, sőt. És ugye furcsának tűnt, hogy több tereptárgyon keresztül agyonlőnek, vagy irreálisan gyorsan mozognak. De aztán kiszúrtam, hogy csak a netem gyengélkedik, miután felszállt a lila köd persze. Álmomban sem gondoltam volna, telekom 4 vagy 5g (attól függően hol vagyok) és a telefonomat sem a bolhapiacon vettem, tavalyi flagship. És az a vicc, hogy ez csak néha fordul elő, és akkor is csak egy-egy pillanatra, ami pont elég ahhoz, hogy kilőjenek. A szerveroldalt pedig ezek a "hackerek" aligha tudják befolyásolni, mert ezt max úgy tudnák elérni, ha az egész szervert terhelik, ezzel a saját kapcsolatukat is. Vagy van egy olyan backdoor a kliensben, amit ki tudnak használni, de ahhoz valami nagyon nagy hibát kell véteni, hogy valaki specifikus kliensek viselkedését tudja célzottan befolyásolni. Vagy nincs ilyen, csak szimplán sz*r a netem, ez utóbbit tartom valószínűbbnek, mert nem csak játéknál szoktak gondok lenni vele.
máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Vannak hackerek,mindig nézem a livejukat,és jelzi hol vannak az ellenségek,messziről lelővi,alig megy le az élete,gyorsan szaladnak sok ilyen van,sőt játszottam is hackerrel
máj. 3. 18:48
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy nincsenek cheaterek, azt viszont állítom, hogy ebben a játékban ritkán futok össze ilyenekkel. Ami a valódi hackereket illeti, létezik ám sokkal nagyobb (és jövedelmezőbb) poén is annál, hogy beletrollkodjon valaki szórakozásból egy játékba. Egy hacker észrevesz dolgokat, és csinál belőlük egy vicces "hacket", amiért a sok zseni fizet, és a zsenik tiktokos videókból próbálják felfuttatni magukat. De nem ők a hackerek. Aztán előbb-utóbb bannolják, csinálja tovább másik telefonról, új accounttal. Mellesleg valamiért nem nagyon izgat, hogy mások milyen videókat néznek.
máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom amit láttok,de annak ellenére hogy nincs jól beállítva mert nem nagyon értem,attól függetlenül nagyon szeretek játszani,meg ahogy egyre nagyobb szintre mész egyre nehezebb(szerintem) én ace master vagyok😄
máj. 3. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!