Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó napot kívánok valaki vett...

Gyula 1983 kérdése:

Jó napot kívánok valaki vett már az elefantszerszám oldalrol valamit?én egy nakayama fükaszat vedtem az milyen marka minoseges

Figyelt kérdés
máj. 1. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Én nem hallottam ilyen névről,valószínűleg a szokásos bármilyen "fantázianévre" keresztelt műanyag kínai gépezet.Tart ameddig tart,utána kuka.Rengeteg ilyesmi gép létezik.
máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam erről a márkáról, de valószínűleg ugyanolyan "minőségi" lehet, mint az összes többi ilyen olcsó kínai gyártmány. Egyszer én is rendeltem valami nevenincs oldalról egy hasonló kitalált nevű fűkaszát. Miután vettem rá egy normálisabb fejet, (eredetileg egy műanyag játékfej volt rajta) majdnem az egész szezont kibírta.
máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!