Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy nem vagyok szűz? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek hogy kéne anyumnak elmondani hogy nem vagyok szűz?Jó a kapcsolatunk, csak mégis félek, mivel nem úgy vesztettem el hogy kapcsolatom lett volna, hanem “csak szex” volt.



máj. 13. 08:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Miért szeretnéd elmondani?

Egyébként ez a te dolgod, hogy kivel és hogyan vesztetted el. Ha annyira jó a kapcsolatotok akkor simán felhozod a témát és kibököd, hogy már nem vagy szűz.

máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj sürgetni, ahogy adódik. A legfontosabb az, hogy vigyázz magadra.


Ha el akarod mondani, mindenképp akkor, amikor kevésbé stresszes napja volt, vagy nincs annyi gondja, hogy ne az legyen, hogy letámad idegében.


Teremts meg egy chilles hangulatot, csináljatok valamit közösen, aztán lassan vezesd a témát be a beszélgetésetekbe.


Pl kérdezd meg tőle, mikor érezte nehéznek az életét? Hogy oldotta meg? Ha a történetbe van másik szereplő, akkor kérdezd meg, hogy reagált pl az ő anyukája vagy bárki más, aki szerepelt a történetben.


Hogyan kezelte a konfliktust?


Nehéz volt neki lélekben?


Picit amolyan emlékeztető arra, hogy milyen amikor magadra vagy hagyva egy témában. Így ezzel az érzéssel megalapozod azt benne, előkészítve a terepet, emellett te is megismered az ő történetét is.

"Anya, picit most én is úgy érzem magam vagyok az érzésemmel. Megbeszélhetem veled?"


Ha úgy érzed öleld meg vagy fogd meg kezét.


Ha tudatosabb érett ember, akkor meglepődik maximum.

Ha nem igen tudja kezelni érzéseit, akkor lehet kiakad, de egy valamit neked is meg kell értened:


Neki a kicsi gyermeke vagy és sok szülő nehezen viseli el, hogy nem az a kis cuku szexmentes 7 éves vagy, akit nehezen tud elengedni a felnőtté válás útján.


Amolyan illuzió törik meg olykor egyes szülőkben és szembesülnek azzal, igen, a gyermek már úton van a felnőtté válás útján.


Ezt valakik lazábban kezelik, valakik normálisan fogadják, balakik hevesebben.


Azt az egy percet engedd el, ha netán hangot emel. Kell egy kis idő, hogy felfogják.


Ezután bátran szólj közbe, "azért akartam megosztani veled, mert szeretlek és bíztam abban, hogy megbeszéljük."


A szülői lelkiismeret bekapcsol, hogy nem kellene hevesen reagálni, mert ezzel ellökheti az éppen rá támaszkodó gyermeket.


Merj beszélni, felvezetni dolgokat és mutass példát, emlékeztesd arra, hogy ebben a helyzetben az anya lánya kötelékre most szükségetek van jobban.

Bizalmi információt osztasz meg.


Hajrá! Ne félj. Előbb utóbb úgyis felnősz, lesz rendes nemi életed. Stb.


Az más kérdés, hogy elvekben eltérhet a véleményetek.


Jómagam is a párkapcsolaton belüli együtlét oldalán vagyok, de ettől függetlenül tiszteletben tartom, ha másnak másképp alakulnak dolgai, hiszen az az ő élete, döntése.


Semmivel se lesz kevesebb vagy több az ember ezen dolgoktól.

Vannak ennél meghatározóbb dolgok, melyek fontosabbak.


Az pedig csak előny, ha van anya-lánya bizalom. Egy olyan ember, aki ott van neked.


Szóval, hajrá!

Csak ne kapkodd el, ahogy adódik.

máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd 25 evesen elmondod neki

Ja anya mar 17 eves korom ota nem vagyok szuz

máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Segítettél gépkocsi utasterét takarítani az egyik barátodnak és amikor elveszítetted az egyensúlyodat, véletlenül becsusszant esés közben a sebváltó!...

Ha elkezdett növekedni még pocid is, akkor egy kicsit körülményesebb, - mert nem jöttetek rá a barátoddal azóta sem, hol szivárog a váltó kenőanyaga úgy, ahogyan arra sem, hogy miként kerülhetett bele örökítő részecskék átadására alkalmas anyag...

De 2024-et írunk, - amelyben már a 3D-s nyomtatók is képesek gyereket szülni! :D

máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anya! Kényszerhelyzet volt! Máshogy nem tudtuk kivinni az épületből a zongorát!
máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat mar ne is haragudj de mi koze hozza? Nem mondtam el neki soha nincs miert.
máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én sem értem miért kell erről neki tudnia. Én sem mondtam el anyumnak, hogy na tegnap vagy egy hete, hónapja vesztettem el a szüzességem. Ő se kérdezgetett efelől, tudta, hogy barátom van egyszer eljön mindennek az ideje.


Pedig nekünk is nagyon jó a kapcsolatunk anyummal, velem volt, hogy kérdezgettem ő mikor vesztette el stb de ő sose kérdezett erről.

máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabor49 ***** válasza:
ne mondd el magánügyed
máj. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Oldfire ***** válasza:
El kell neki mondani? Úgy is rájön
máj. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!