Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene éreznem első...

Mit kellene éreznem első randi után?

Figyelt kérdés
Egyszer randiztunk, de nem érzek semmit, nem szerelmet várok egy randi után, de valaminek kéne lennie.

máj. 14. 00:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Semmit
máj. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Akkor nem lesz 2. randi 🤣
máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamit biztos érzel, csak nem hevesek az érzelmeid.
máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit érezned. Lehet nem vonz, nem szimpatikus valaki élőben aki fényképen, szóban az volt.
máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szimpatikus-e az illető, van-e kedved jobban megismerni, szívesen töltenèl-e vele még időt. Ennél többet első randi után mèg nem.
máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne kérdezz! Érezz!
máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azzt hogy mar nagyon dugnal vele
máj. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikusnak tűnt a partner, akkor kellemes érzésed van: ill. szeretnéd, hogy ilyen legyen.

Ha éppen nem érzeted magad jól, akkor talán elmész ugyan a következőre, de kételyeid vannak, hogy érdemes-e. Én azt javaslom, hogy el kell menni, hátha mégis jól végződik, nem úgy mint az első.

máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen!

Szerintem nem találkozom vele. Mert például nem éreztem azt, hogy vonzana vagy, hogy pl csókolóznék vele.

máj. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!