Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy vérezni kezdtem, mint menstruációnál.Egész nap nagyon erős hányingerem és szédülésem volt.Csináltam terhességi tesztet és negatív lett.Mi lehet a probléma? Köszönöm a segítséget.20/L

Figyelt kérdés

máj. 14. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Menstruálsz.
máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami hormonzavar lehet, de nem vagyok orvos. Ha aggaszt, menj el hozzá.
máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak. Nem menstruálok. nem fért ki az egész szöveg, de egy hete lett vege az utolsó mensimnek. és ez a vérzés kb 10 perc alatt elállt és azóta se jelentkezett.
máj. 14. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt te tudod peldaul, hogy ez milyen ver volt. A menstruacio nemcsak ver, es nem is ugy nez ki, mint mikor megvagod magad.

Veteles nem ilyen.

Menstruacio lehetett, hormonok zavarognak kisse. Esetleg a rosszullet alacsony vernyomas miatt.

máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak. Nem olyan volt teljesen mint a menstruációs vér, kevésbé volt vörös. Lehet menstruáció, de azért nem gondolnám mivel konkrétan ezután nem is jelentkezett, pedig még tampont is betettem hátha, de semmi nem jött azóta és ez reggel volt. Nekem elég erős mensim szokott lenni, erős görcsökkel és semmi hasonló ilyen nem volt.
máj. 15. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
#1 vagyok. Menstruáció lesz az pedig. Szerintem nem tisztultál ki teljesen, ezért vált még le némi nyálkahártya. Előfordul az ilyen, ne aggódd túl, ez normális.
máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Valószínűleg ovulációs vérzés történhetett. Itt van egy kis összefoglaló:

[link]

máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Elmész orvoshoz és ő megmondja, lehet hormonzavaros oka is, meg kismillió másik.
máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
máj. 15. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Petefészek ciszta repedés is lehetett, menj el orvoshoz!
máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!