Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS automatába adtam fel...

GLS automatába adtam fel csomagot. Viszont most olvasom az emailt amit küldtek, hogy a csomagra rá kell írni a kapott csomagszámot. Nahát én elfelejtettem ráírni. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Vagy a futár lesz annyira értelmes, hogy tudni fogja mikor kinyitja a rekeszt, hogy melyik címke tartozik a csomaghoz?
ápr. 16. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Honnan tudná? Ez nem az ö értelmességétöl függ, ha nincs rajta a cimke, akkor nem tud vele semmit sem kezdeni
ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is kell rá semmiféle címke! Az emailben is az van, hogy címke NÉLKÜL kell berakni az automatába, csak rá kell(ene) írni a csomagszámot.
ápr. 16. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Oké, de azt meg nem írtad rá. Erről az első válaszoló tehet szerinted? 😆
ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy ő tehet bármiről is...
ápr. 16. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

"Lesz annyira értelmees"

Végtelenül ostoba vagy hogy egy rohadt csomagszámot nem tudsz felírni egy rohadt csomagra és még a futároknak szólsz be?

ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És akkor honnan tudná, hogy melyik csomagszámhoz melyik csomag tartozik? Azért kell ráírni, hogy véletlenül se legyen belőle kavarodás. Pl. ketten elfelejtik ráírni, van két csomagja csomagszám nélkül mit csinál? Hogyan ellenőrzi a dolgokat?
ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
#4 akkor miért vele kiabálsz?
ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a futárral, semmi gond nem lesz.
ápr. 17. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyokos budos prolik! A csomagszam csak ellenorzes celjabol kell. A futar a fakk alapjan tudja, melyik csomagra kell melyik cimket ragasztania.
ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9; ugyanezt mondta nekem a futár. Konkrétan majdnem kiröhögött hogy minek akarok én ilyeneket ráírni, mikor ottvan nála a címke...
ápr. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!