Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a pozitív Budapestben,illet...

Mi a pozitív Budapestben,illetve mi a negatív?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék lakni, mert hallottam ott jobb a munkalehetőség.

máj. 15. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne úgy képzeld el, mint pl. Manhattan-t, vannak jobban, és kevésbé beépített, szebb, és rondább helyek. Közös a jó közlekedés, a levegővel szerintem nincs probléma, zajjal csak forgalmas utak mellett esetleg, esetleg annak lehet hiánya, nem sok rosszat tudnék mondani róla, legfeljebb olyat, ami szinte minden városra jellemző, a fényszennyezés miatti szinte fekete égbolt éjszaka.
máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a válaszodat!
máj. 16. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Benne maradt az az "esetleg annak lehet hiánya,", ezt nagyobb zöld területekkel kapcsolatban kezdtem írni, de azért ilyenek is akadnak, megtalálod őket akármelyik térképen.
máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!