Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell támadni azokat...

Miért kell támadni azokat akik nem akarnak gyereket? A facebookon osztottak meg egy cikket, hogy egy házaspár tudatosan nem akar gyereket. Rengeteg negatív kommentet kapott,mindennek elmondta őket a többség.Ezen múlik az emberi érték?

Figyelt kérdés
jan. 4. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem mérvadó amit ott írnak. A netes kommentelés egy szelep, amivel a gőzt ki lehet engedni. Rengetegen ebben a formában vezetik le a rajtuk lévő stresszt, hogy kiírják magukból a haragot, másra ráöntve.
jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet köpködni órabérben, de akkor a visszaosztott adókat sem kell igénybe vennie azoknak, akik képtelenek lennének csak a saját forrásaikra, eredményeikre támaszkodva szaporodni. Ennyire egyszerű!

Ja, hogy az "jár"! Sajnos ez egy olyan ország, ahol igen!

jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
SOKAN irígységből. Mert rájöttek, hogy elszúrták a saját életüket a gyerekkel.
jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb...


[link]

jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Sok oka lehet

- szimpla rosszindulat ( olyan típus az illető, hogy mindegy kit és miért, de köpködhet)

- frusztrált , szar az élete valamiért, és ezt másokon vezeti le

- olyan, már gyereket csinált személy aki csak ment a társadalmi szokások után gondolkodás nélkül, és már baromira megbánta mert rájött, hogy szabadabb, nyugodtabb, boldogabb, gondtalanabb élete is lehetne ha felelősebben gondolkodik és nem csinál gyereket

- szimplán olyan ember aki nem viseli el, ha vannak akik másképp gondolkodnak az életről, mint ő maga. És ha neki az élet értelme a gyerek, másnak meg nem, ezen teljesen megbotránkozik, nem tud mit kezdeni vele, frusztrálja, nem tudja elfogadni stb


Én magam is ( a férjemmel együtt) tudatos gyerekmentesek vagyunk. Mindig csak akkor beszéltünk erről, ha kérdeztek, és számtalan esetben kaptunk az enyhe beszólogatásoktól kezdve, a konkrét sértegetésen,személyeskedéseken át, az igen durva jelzőkig is dolgokat, amiért nem akarunk gyereket.

Az ilyesmin irigy/frusztrált/beteg lelkű, buta emberek akadnak ki. A többi elfogadja, mert tisztában vannak azon egyszerű ténnyel, hogy mindenki úgy él ahogy akar, és amúgy senkinek semmi köze nincs hozzá. Egyenes válaszokat is azért adunk erre a kérdésre, mert nem akarunk bunkók lenni már csak a kérdés miatt, és hazudni sem szeretnènk senkinek.

jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÉN sem akarok.

Azok akik meg mondják a magukét már a harmadik férjüknél, feleségüknél tartanak..... 3 gyerek 3 különböző faszitól és közben egy negyedikkel él akinek szintén van 3 gyerek. :D Az mitől jobb?

jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Elfogadom aki így dönt, nem akarok ítélkezni, csak egy példa amit mástól hallottam:

az ő nyugdíját az én gyerekem fogja fizetni.

Most ne menjünk bele, hogy addigra lesz e nyugdíj.😀

jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt is ugyanaz van,sajnos,csak itt arc nélkül sértegetik

a másikat. .Mindenki okosabb a másiknál,nem tisztelnek senkit , alpári stílusban tudnak irogatni. Azt sem értem,hogy nem szégyenlik az ismerőseik,családtagjaik előtt sem magukat,hogy miket irogatnak?? Engem ez mindig megdöbbent és nem tudom megérteni,hogy nem szégyenlik magukat??. Mikor egy recept alatt is elküldték egymást a halál f@szára,- mert azt nem is úgy kell csinálni-hát az volt a hab a tortán :D. Szóval mindenki élje az életét ,ahogy akarja és ne olvasson kommenteket :D

jan. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!