Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen,hogy a gyógyszer...

Létezik ilyen,hogy a gyógyszer hatását is felül tudja írni egy agyra menős ember?

Figyelt kérdés
Sajnos jó pár éve depresszióban és szorongásban szenvedek vagy két hónapja rávettem magamat,hogy elmenjek pszichiáterhez is de mellette járok pszichológushoz is.Szóval írt nekem egy gyógyszert ami úgy néz ki bevált mert rég éreztem magam ilyen felszabadultnak sőt szorongás miatt néha kicsit agresszív is tudtam lenni és olyankor kiabáltam vagy néha csúnya szavakat is használtam de utána meg is bántam mindig.Szóval most egy ideje olyan jó érzés,hogy mindent könnyebben veszek sokkal pozitívabban látom a dolgokat de van egy ismerősöm aki folyton panaszkodik,mindig másokkal van elfoglalva,sose jó neki semmi mindig a negativitás,szóval sokszor éreztem azt végette is,hogy minden szar.Na mióta szedem a gyógyszert ha kommunikálunk én lazán veszem, a dolgokat mindig pozitívakat mondok neki úgy éreztem talán kicsit a kapcsolatunk is mintha pozitívabb útra terelődött volna de ma a gyógyszer ellenére kiakadtam megint valahogy úgy éreztem,hogy elegem van az állandó sopánkodásából negativitásából,mindenkinek csak panaszkodik,hogy neki ez meg az a baja meg ilyen meg olyan beteg,ha valakinek nem tetszik akkor mint egy sértődött kisgyerek meg felveszi az áldozati szerepet.Eddig mosolyogva vettem a dolgokat meg lazán kezeltem de most kiborult a bili és kiabáltam meg pár csúnya szót is mondtam pedig szedem a gyógyszert.Létezhet,hogy egy ilyen személyiség még a gyógyszert is felülírhatja olyan hatással tud lenni a másikra?

máj. 16. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ebben a meglepő? Gyógyszer nélkül, egészséges embernél sincs az ilyen jó hatással.
máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer ideiglenes megoldás.

Amíg hat azalatt cselekvőképesnek kell lenned, gondolataidat pedig a probléma megoldására kellene koncentrálnod, hogy elindulhass azon az úton, hogy rendbegyere.


Az a baj sokan ezt nem értik és simán élik a mindennapokat a megszokott szarban fürdőzve, ahol a problémáik nincsenek kezelve csak felületesen, ideiglenes illúzióba ringatva.


Élj a lehetőséggel és kezdj el apránként változtatni dolgokon, múlton elgondolkodástól a feldolgozásig, jelenben pedig tettek is biztos kellenek.


Hosszú távon amúgy se javasoltak a gyógyszerek. Hatásuk csökken, mert hozzászokik a szervezet, vagy éppen függője leszel és nagyobb dózist igényelsz.


Ezt kevés szaki mondja el a betegének.


Az enyém korrekt volt és megbeszéltük anno, felírja, de csak ha készen állok változtatni is.


Azóta szimpla beszélgetésekre járok vissza. Épp úgy mint félévente egy alap kivizsgálásra a kórházba.

Amit legtöbb embernek is javasolnék évi 1x minimum.


Gondold át mióta van ez az állapotod, javult-e bármit a valóságban ténylegesen bármid?


Mert, ha 5-10 éve langyos pocsolyában gyógyszer adta illuzióban élsz... Akkor áldozata vagy a nem elhivatott szakiknak. Avagy pénzforrása. Nem több.


A gyógyszer se a jó lelki állapot nem 100%,hogy ne lehessen átlépni a határaidat.


Pl provokáció vagy bármi formában. Ember vagy érzelmekkel, érzésekkel, önbecsüléssel.

Normál esetben.


Az se normális ha szó nélkül mosolyogva tűrsz mondjuk egy emberi méltóságodat eltaposó szituációban stb.


Mindennek vannak határai.


Az se normális ha be vagy kábulva, gyógyszerezve és hagysz mindent úgy ahogy van.


A panaszgépeket pedig le kell szelektálni az életedből, akármilyen csúnyán is hangzik.


Sokkal könnyebb és jobb az olyan emberek nélkül.


Azok a fajta panaszgépek azok, akik mások dolgaival foglalkoznak sajátjuk helyett, vagyis menekülnek saját gondjaik, bajuk elől. Egyszerűbb terelni, mintsem szembe nézni önmagukkal, múltjukkal stb.


Beszéld meg vele, ha nem megy és folytatja, akkor kapcsolat megszakítás.

máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/


Hát kb másfél hónapja szedem a gyógyszert.

máj. 18. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!