Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok belepni az instagram...

Nem tudok belepni az instagram fiokomba már 4 hónapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akarhogy probalok belepni nem megy

Kezdjuk ott hogy van 6 instagram fiokom 2 fiokomon van 19K es 6K koveto a tobbin meg van keves de az itt a lenyeg hogy azokon van minden adatom emlekek stb..

es amikor be akarok jelentkezni azt irja, “helytelen jelszo” aztan ha jeszot akarok valtoztatni azt irja “ne a jelenlegi jelszavad add meg” aztan ha gmail hivatkozasbol akarok belepni akkor azt irja “a fiók nem található”

Ha meg megegyszer megprobalok bejelentkezni azt irja, helyzelen felhasznalo név” es nem tudom mit csináljak ugyanezt csinálja a facebook,messenger de ezek engem nem is annyira erdekelnek mert azokat ritkan hasznaltam en az instagramot hasznaltam mindig is, es nem tudok sehogyan sem belepni kerdeztem sok mindenkit mindenkinek jo csak nekem nem jo, be tudod lepni safarin,google, neten keresztul de az ugy fagy hogy meg egy kepet sem tolt be, meg uzenetet sem tudok irni

Valaki segitsen mit tudok csinalni mert mar megorulok es ez nem olyan mint masoknak mikor 1 nap nekem mar 4 honapja van a facebook,messenger az mar 1 éve van de az insta is elkezte mar 4 honapja ezt



máj. 18. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es ne mondja senki hogy toroljem le meg vissza hatha jo lesz meg hogy telepitsem ujra a telefont mert mar megvolt nem egyszer, pont ma is letoroltem az instat es semmi ugyanazt csinalja
máj. 18. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Byebye. Ugyanis support egy rakat szr ezen oldalakon.
máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valakivel volt mar hasonlo?
máj. 19. 12:55
 4/8 anonim válasza:
Volt, segítek, a Meta arra megy, hogy ne tudjon belépni egyre több felhasználó, így szabadon kereskedhetnek az adataiddal. A másik, hogy azért se tudhatsz, mert valami más SSL/TLS titkosítást használ a Meta, azt hiszem sajátot, és nem enged be bizonyos böngészöket. Megint más, hogy extra érzékeny lett a Meta, és aki ritkán lép be vagy régen lépett be, az átesik ilyen szürökön, de lehet már soha nem tud belépni, nekem is ez volt, minden jó volt, mégis nem láttam amit visszaküld a fb, megszakította a kapcsolatot az új titkosítása, és csak annyit írt ki, hogy az oldal nem megfelelöen van átirányítva, más gépröl is. De aztán egy trükkel végül töröltem magam a fb-ról szerencsére. Megint más, ha valahogy feltörték valamelyik accountod, és ezért kb. kizárt a Meta, mert nem tudja hogy te vagy-e.
máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Röviden: ez már a metaverzum, ahol úgy tünik rövidesen az embereket kizárják a Meta dolgaiból, és botok fognak létezni ott helyetted, elveszted a hozzáférést, a Meta meg csak az mögé fog bújni, hogy nem tudhatja hogy te vagy-e, és hitelesítés opcióra is csak valami hibaüzeneteket dobál majd fel.
máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jo es ennek mikor lesz vege? Vagy van valami megoldas ra? Az instat hasznaltam mindig is most is hiaba probalok belepkedni ugyanazt irja
máj. 20. 09:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, annak a fióknak lőttek. A supportnak hiába írsz, max egy bot fog válaszolni, de igazából telibe szarja a support a felhasználókat.
máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, de új fiokot sem tudok csinalni
máj. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!