Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok belepni az instagram...

Nem tudok belepni az instagram fiokomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel beleptem az instamba, es valami promocios dolgot posztoltak vagy nem tudom, aztan kitoroltem es megvaltoztattam a jelszavamat. Utana meg tudtam hasznalni, majd beleptem a masik instamba es orakkal kesobb amikor vissza akartam lepni, azt irta ki hogy vissza kell igazolnom hogy tenyleg en vagyok e az. Valoszinu feltortek a profilom. Utana kidobott egy szoveget, hogy hogyan igazolhatom vissza, amibol nagyjabol mindent megcsinaltam. Kertem kodot az emailemre, telefonszamomra amit aztan be is irtam. Megvaltoztattam a jelszavam, de meg mindig nem tudtam belepni, ugyanazt az oldalt hozta be a hosszu szoveggel mint legeloszor. Mi lehet a baj? Szemelyazonossagot kene kuldeni? Ha igen hogyan csinaljam? Lehetseges hogy azert nem tudok belepni mert a masik ember aki belepett bent van es amig nem lep ki nem tudok bejelentkezni? Sos, nagyon fontos lenne es nagyon megkoszonnem ha valaki segitene aki tudja a megoldast erre.

2019. nov. 5. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!