Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fűkaszám ami eddig...

Chris135 kérdése:

Van egy fűkaszám ami eddig nem pörgött ki, most az a probléma megpldodott és most nem indul el ...kinai fűkasza ... karbi tiszta ... viszont a légszürőnél elég olajos ... lehet a keverék a gond?

Figyelt kérdés

máj. 18. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Még akár a keverék is lehet gond, de azért nagyon kicsi az esélye. De már nekem is volt olyan 2T olajom, hogy nem ment vele a szivattyúm...

Mi az, hogy megoldódott, hogy nem pörgött? Azzal oldódott meg, hogy el se indul? :)

Azért ezt leírhattad volna, hátha köze van a mostani dologhoz.

Amúgy meg ezer oka lehet, tönkrement gyertya, rossz gyújtótrafó, eldugult vagy elállítódott porlasztó, eltömődött légszűrő, stb.

máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Legszuro tiszta ...gyertya új... most indul de le is áll... viszont a kipuffogonal ahogy nyomja ki a levegőt és ahogy oda teszem a kezem tiszta olajos lesz a kezem ..ha esetleg ez szamit valamit... szép szikra van ... szoval nem tudom mi lehet a probléma
máj. 18. 15:50
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csöppent olaj a kipufogón, amikor jót akarva de tévesen 33-as keverékkel és túlkímélve járattam volna be, gyorsan változtattam mindkettőn. Túl dús attól is lehet, ha a karburátor sokat adagol. Kínaira megéri újat venni, aztán a régit lehet membráncserével meg ultrahangos tisztítással újraéleszteni, ha úgy egyébként nincs semmi törés vagy kopás benne.
máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Cseréld ki az összes tömítést.
máj. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
#4 Melyik tömítés miatt lesz túl dús? Mármint ha a user nem kezdi csavargatni a karbit.
máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tőmitésekkel minden rendben van...a karbi jó ...membrán nem szakadt ...de szerintem is a keverékkel van a gond ... túl olajos ...
máj. 19. 10:15
 7/27 anonim ***** válasza:
Olyat én is csináltam már, hogy kétszer kevertem be, full nem mertem beleönteni azt, amiről nem tudtam eldönteni, hogy bekevertem, vagy csak akartam. Természetesen nagyszerű olajat sikerült venni, ami kb ugyanolyanra színezi a benzint, amilyen volt... Utólag visszagondolva inkább kilöttyintettem volna egy cseppet valami homorú vasdarabra, tisztes távolságból begyújtottam volna, és a szagából megmondom, hogy volt-e olaj is benne... Késő bánat. Fura volt, hogy nehéz indítani és füstöl, mint a hülye a 20-as keverékkel, erő meg sehol...
máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Probléma megtalalva... valamiért nem szívja fel az a kis pumba alul az uzemagyagot.. vagyis nem elegendőt szív fel ... karbit 2x átisztitottam de semmi ugyan ugy megmaradt a hiba... cső nincs megtőrve se repedve ...valami őtlet ?
máj. 19. 15:26
 9/27 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem színezetlen olajat, többet se. :) Én is jártam úgy, hogy fingom se volt, tettem-e a benzinbe végül olajat...

Kérdező: azt nem telik sok munkába, hogy kiöntöd a tankból a benzint, és teszel bele olyat, amivel biztosan mennie kell. Ha felmerült, hogy esetleg elrontottad a keverést.

máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Keverél jó mert ha fencskendezekbe üzemanyagot indul megy pörög addig még elnem fogy az amit befecskendeztem...
máj. 19. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!