Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki már nem ismerősöm...

Dakota20 kérdése:

Ha valaki már nem ismerősöm Facebook-on, de én még követem az ő bejegyzéseit, akkor láthatja az idővonalán az én nyílvánosan megosztott bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés
Még egy hete sincs, hogy már nem az ismerősöm. Mindketten művészek vagyunk, semmi harag nincs köztünk, de ez mellékes.

#Facebook #ismerős #Facebook bejegyzések láthatósága #Nyílvános megosztás
máj. 22. 17:12
 1/4 anonim válasza:
Ha téged követni se követ már, akkor szerintem nem látja.
máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Honnan tudom megállapítani, hogy követ-e még?
máj. 22. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Azzal, ha valakit törlünk az ismerőseink közül, a követése nem áll le automatikusan? Követhetünk valakit úgy tovább face-en, hogy közben nem az ismerősünk...?
máj. 22. 18:35
 4/4 anonim válasza:
Fu bocs de nem tudnek most ezekre normalis valaszt adni, talan jon valami facebook szaki. De szerintem ha valakit torlunk ismerosok kozul akkor kovetes is torlodik, viszont azt vettem eszre ujabb profilokat lehet siman kovetni, ismeros jeloles nelkul.
máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!