Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt mért csinálják a fiúk?

Lejla2000 kérdése:

Ezt mért csinálják a fiúk?

Figyelt kérdés

Mondjátok el fiúk ez mire jó?



Rá írtok egy lányra,ha nem ír vissza a csaj,de fent van zaklatjátok,képeket küldtök,hívjátok a csajt,egy szóval bele vagytok bolondulva és az a vicc amilyen nagyon bele vagytok bolondulva olyan hamar fordul a kocka!



Ahogy a lányok kezdik ezeket viszonozni,ti úgy kezdtek egyre kevésbé érdeklődni .



Nem tudom fel fogni hogy most akar valamit vagy sem?


Ritkán ír viszont még mindig küldi a képeket az összes napom megnézzi azonnal,de írni alig ír?Mit csináljak?



Ha megkérdezzem csak a kifogás jön!



Ha másik csajt szemelt ki esetleg akkor mért ír még mindig és mért állítja azt hogy hiányzom neki?


máj. 23. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lány is buta aki erre reagál, mert az ilyen fiúk egész biztos nem kapcsolatot keresnek, csak valakit hogy legyen. Arra meg jó bárki, rövidesen jön a következő.
máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mért mondja hogy komoly kapcsolatott keress?
máj. 23. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szabad tudni a korosztályt?


Azt tudd, tizenévesen még sok ember nem tud kommunikálni, mellette meg hormonjaik dolgoznak.


Nem értik sem a lányok, sem a fiúk, hogy először az embert kell megismerni s igenis türelemmel, másik fél tiszteletével kell hozzáálni embertársainkhoz.


Az internet miatt van egy olyan illúzió érzet, hogy bármikor írhat a másiknak az ember, nem is törődve azzal, hogy pl a másik fél az énidejét vagy más társaságot élvez, csinálja a dolgát.


A könnyű 0-24-es elérhetőség miatt rengeteg ember türelmetlen, hisztis és ez igaz az összes korosztályra és nemre egyaránt!


Szabj határokat, ne lépj fel s kattintgass az appokra. Tedd magad rejtettbe ahol csak lehet.

Amikor pedig van is kedved pl leülve levelezni valakivel/valakikkel, nah akkor legyél elérhető.


Én már csak discordot használok, többit töröltem az elpofátlanodás miatt.


Discordon nem talál csak úgy meg akárki. Szeróknál meg beállíthatod,hogy az adott szerver tagjai írhatnak-e privit vagy sem.


Csak azt veszel fel barátnak, akinek tudod azonosítóját stb.


Na meg nincsenek reklámok stb.


Sokkal jobban érzem magam, amióta meghúztam a határokat.


Discordon pedig lehetsz elérhető, tétlen, elfoglalt és relytett állapotban.


A sráccal tali keretén belül tisztázd le mit akartok. De az is lehet, hogy csak du..gna vagy/és magányos.


Az elmagányosodás is globális probléma. Kommunikációs képességektől a problémamegoldó képességig sok mindent torzított az internet az utóbbi időben.


A 30+os társaim zöme is funkcionális analfabéta sajnos.

Ez gyorsan kiderül 10-40perc beszélgetés alatt személyesen.


No meg érdeklődés, hobbik, témák hiánya is súlyos szinten van.


Nézd el ezeket. Beszéld meg velük, aki pedig agresszív, zaklatósdiba átmegy, szépen fogalmazd meg pokolra küldés nélkül, illedelmesen pedig köszönj el, hogy a te lelked tiszta legyen s ne okozz benne lelki törést.

Legyél emberséges.

Akkor is, ha a másik fél kifordul önmagából és bunkó, mert sajnos ilyenek is vannak.


Értsd meg, hogy biztos valami miatt kialakult benne, valami pszichés módon.


Kommunilálj őszintén, de szolidan s oldjad meg a helyzeteket, mert ezekre a képességekre szükséged lesz a felnőtt világban is.


Annyi, hogy felnőtteknél mélyebb pszichés problémák s vannak sok esetben, amik berögzültek nekik. Nehezebb esetek.


Sokan keresnek komoly kapcsolatot, csak nem tudják, hogyan kezeljék a helyzetet, embertársukat. Beszélgess velemegértéssel, de fogadtasd el azt is, hogy neked is vannak igényeid, pl ne menjen át zaklatásba stb.

Ha pedig ismerkedés alatt rájöttök vagy csak egyikőtök, hogy nem akarja a kapcsolatot, ki kell mondani s szükség esetén megbeszélni.


Voltak olyan randijaim, ahol nagyon örültem a korrekt, kommunikációra nyitott embereknek, mindegy hogy én mondtam nemet vagy a másik fél. Uriember módján viselkedett.


A problémásakat pedig meg kell tanulni kezelni.


Vigyázz magadra s merj fejlődni ezen témákban!

máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Barátnőm hasonló szituban volt anno,bele szeretett egy fiú a barátnőmbe,bevalotta neki ,a barátnőmnek ám volt párja ,de az ő kapcsolatuk olyan volt hogy, se veled sem nélküled.

Aztán ugyebár gondolom jól esett hogy törödött vele ez a másik srác,el mondása szerint bár sose látta még videóban sem mégis érzelmeket táplált iránta .És a fiú minden áron azt akarta hagyja el a pasiát, amit nyílván nem tett mert ez a srác is hasonlóan viselkedett és megis mondta a barátnőm neki biztosat bizonytalanért nem dob el,aztán talán 1 évig beszéltek utána a pasi dobta,bár a barátnőm valóban nem dobta el a párját nagyon megérintette 5 évig sírt egy olyan fiú miatt akit sose láttot..ez is annyira furcsa...Egy ember hogy tudd olyanba szeretni akit sose láttot illetve csak írtak semmi más🤔



Az én esetemben most egy Francia fiú van ami így magunk közt szóval tudjuk hogy ,esélytelen,de mégis érdekel hogy egy fiúban ilyenkor mi zajlik le a fiú 20 éves az edzésnek él mellette tanul a barátaival lóg,nem tagadom mondta hogy neki nem kell barátnő de akkor mért hajt ennyire ,mért mutattja azt mintha többet szeretne mint barátság?Vagy én vagyok esetleg "öreg"aztán már így a mai világban mindenki felé azt mutattjuk hogy többet akarunk mint barátság de kevesebb mint szerelem?😄

máj. 23. 13:53
 5/6 anonim válasza:
rip mmc
máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
???
máj. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!