Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, aki volt már Balatonle...

Valaki, aki volt már Balatonlellén, vagy balatonlellei segítene nekem ebben?

Figyelt kérdés
A vasútállomásra vezet egy kis út, ami a főtérbe torkollik, ott van egy szökőkút. Ott van egy kis bazársor, ahol vannak árusok akik túlárazott kínai játékokat árulnak, meg még egy nénire emlékszem aki kézműves üvegeket árul, rajtuk Balatonlelle felirattal. Ott a bazársor legelején van egy kis utánfutó, ami minifánkokat árul, amerikai zászló színeibe van lefestve és van rajta egy Scooby-doo kutya. Ez a kis fánkárus ott van még? 6-szor voltam már Balatonlellén, kb 2-szer vagy 3-szer láttam nyitva. Ott van az a furgon még? Segítsetek, szívesen megkóstolnám hogy jó e.

máj. 23. 13:28
 1/3 anonim válasza:
53%
Én voltam ott nyaralni 1987-ben.
máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hétvégén voltam Lellén, tavasztól rendszeresen szoktam lejárni. A bazársor, már ha arra a részre gondolsz, ami a szökőkúttól megy a part felé, még nem működött rendesen, talán 2 sátor volt felállítva az elején. Még nincs itt a szezon. Most a hosszú hétvégén a jó idő ellenére sem voltak annyira sokan.
máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utólag jutott eszembe, a bazársornak van neve is, azt hiszem Móló Sétány-nak hívják. Az utánfutó amiről beszélek, ott van rögtön az Amigo Étterem mellett.
máj. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!