Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a verekedésről?

HunLo kérdése:

Mi a véleményetek a verekedésről?

Figyelt kérdés

máj. 23. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Primitív megnyilvánulás.
máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TappancsMancs ***** válasza:
81%
Erős test, gyenge szellem.
máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskakasok fizikai vetélkedője (mert szellemileg képtelenek vetélkedni
máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejben, szellemileg megrekedt emberek eszköztára. Nem több egy ösztön állatnál. Számomra nem ember az, aki ezzel igyekszik kompenzálni mást.


Igaz ez a vulgáris szóhasználatra is igaz.


Az más, ha neurológiai gondja van valakinek, ami vele született. Azokra viszont nem árt figyelni/felügyelni.

máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzem. Inkább értelmesen beszéljük meg egymással a bajt, minthogy verekedjünk mert ez egyiküknek sem jó.
máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kár ,hogy a sok nem normálisnak eszébe sem jutnak ezek a gondolatok.

Na mindegy reménykedjükn benne ,hogy eltávolodnak minél hamarabb az élők közül vagy pedig jó útra térnek(mondjuk ezt kétlem).

máj. 23. 22:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Elborzadok rajta ,hogy több milió évelteltével is csak az emberek többsége az ösztönei,indulatai szerint tud csak élni.
máj. 23. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én például a bokszot és a ketrecharcot sem szeretem, és megvetem azokat, akik szeretik végignézni, amikor két ember véresre veri egymást.

Ha te egy kutyának (vagy bármilyen állatnak) beviszel egy-két jobbegyenest meg egy-két balhorgot, akkor mindenki szemétládának tart. De egy embert akár 10x 3 percen keresztül lehet véresre verni, és még aranyérmet is kaphat érte a "győztes". (és azt is elfelejti mindenki, hogy a bokszolók gyakran olyan agysérüléseket szenvednek el az ütések miatt, hogy gyakorlatilag kizárt, hogy 60 évesen szellemileg épek legyenek.)

máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
"Jobb adni mint kapni"
máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem keretek közt verekedni jó! 33/F
jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!