Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippek hogyan ne akarjak...

Tippek hogyan ne akarjak illetve ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
most lehet hulyenek hangzik, de nem szeretnék szerelmes lenni, olyan szeretnék lenni aki nem foglalkozik senkivel, nem érdekli a szerelem, és tényleg legalabb egy kis idore szünetelni akarok ezzel a dologgal, es nem akarok szerelmes lenni.
máj. 24. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lényegülsz át a másik ember kisugárzásába, nem fogadod.


De mondok egy jobbat: idősebb felnőtt fejjel jöttem rá, hogy ezt valójában szabályozni kevéssé lehet. (A testi szerelmet nyugodtan elutasíthatod!)


Ez utóbbiból ugyanis általában fiatalkorban magzat keletkezik. Két felnőtt ember nemi szerveinek fizikális érintkezéséből, amit közösülésnek hívnak.


Hány éves vagy? Melyik nemhez tartozol?

máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok
máj. 24. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ. Bár az életkorod is számítana valamelyest.


Az én tapasztalataim: 30 éves korig az ember "felfedezi" önmagát a világot maga körül. 30 évesen kicsit "érettebb", magabiztosabb az ember, mint korábban.


Amit írtam, az nem mindenkire vonatkozik. Mindenki más.


De szerintem mások is fognak valamilyen választ adni. Hagyjunk nekik is időt, lehetőséget, teret megnyilatkozni!

máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!