Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú történet lesz de sajnos ebben a helyzetben vagyok a 8 hónapos kis babámmal, szóval a párom vett ki egy albérletet amit egy vita után felmondot és már hiába akarta visszacsinálni a tulajdonos mindenképpen akarta hogy elhagyjuk a lakást 1 hónapon belül.. Szóval mindennap mondtam a páromnak hogy mi lesz hová megyünk és a válasza mindég az volt hogy nyugodjak meg ő intézi a lakást és ne idegeskedjek hát én sajnos bíztam benne, aztán végig ezzel hittetet hogy lesz lakás csak hogy ne veszekedjek, mire oda került a sor hogy el kell hagyjuk a lakást addigra kérdeztem tőle hogy megvan e a lakás és mondta hogy még kell egy hét és addig panzioba kell menjünk! Ez megtörtént és én persze a baba miatt beleegyeztem és vártam hogy lesz e lakás de mondta hogy pénz nincs rá hogy kivegye az albérletet.. Szóval már 4 hete panzioba vagyunk és folyamatosan arra hivatkozik hogy nincs pénze kivenni lakást mert hogy kimegy a panziora és kajára! A meló helyére vitte ki az egész holminkat és a gyerekét is szóval itt semmi főzési lehetőség nincs és igyis mindennap bébiételt adok a babának! Mindent nehezen oldok meg neki itt és ugye a gyerekorvosa még úgy tudja hogy a lakásba lakunk hogy fogadja ha probléma van. Védőnőt is hívtam elmondtam neki és azt mondta hátha megoldódik a helyzet! Mivel sajnos a családom se áll jó helyzetben így ők sem tudnak segíteni lakhatásban! Apukám meg 7 éve nem keres! Sajnos jövedelmem sincs mivel a párom nem engedet dolgozni terhesen így csak a gyest és a családit kapom ami 39ft! Muszáj voltam beleegyezni a helyzetbe hogy ne veszítsem el a babámat mivel első gyermekem.. Anya otthonba pedig nem akarok menni mert irtózom tőle és sok minden rosszat hallottam! Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Negatív kommenteket nem kérek mert nem tehetek a helyzetröl mivel én csak nyugalomba és egy kis házba szerettem volna nevelni a babámat mert csak ennyit kértem a paromtol hogy ha albérlet nem baj de velem legyen a pici és tudjam nevelni mint más anyuka is hiszen megszenvedtem a terheségem nagyon egyéb okokból miatt! Kilátástalan vagyok mert nevelőszülőknél sem akarom pedig tudom ott azért mindent megkapna de nem bízok senkiben sem és bár tényleg egy szerető nevelőszülő nevelné aki tényleg szeretné de sajnos tudom hogy milyenek a nevelőszülők(tisztelet a kivételnek) Ti mit tennétek?

máj. 25. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennétek?"


Kidobnám ezt a kamus életképtelen csávót azt hazaköltöznék amyámékhoz.

máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!