Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is van ilyen?

Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Miért érzem úgy mindig, hogy mindenki engem néz, vagy rólam beszél? Csak hogy egy példát említsek: ha megyek ki a buszhoz ahol nagyon sok ember van, szorongani kezdek és úgy érzem mintha mindenki engem nézni és rólam beszélni. Nem vagyok semmilyen értelemben feltűnő, egy teljesen átlagos 17 éves fiú vagyok. Lehet ez valamilyen depressziónak a jele? Van olyan, hogy jön valaki velem szemben és annyira néz hogy legszívesebben (...)
2010. okt. 29. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton ez van. Bár nekem azért mert rengetegen szoktak beszólni utcán, járműveken, suliban és ezért már alapból félek az emberektől.

Szerintem önbizalomhiány lehet.

2010. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igazad lehet, erre még nem is gondoltam, csak azt nem tudom, hogyan lehetne kiküszöbölni ezt a problémát.

Ami a beszólongatós barmokat illeti, ne foglalkozz velük. Velem is megesett már, hogy mentem az utcán és 1-2 vagány gyerek magyarázott valamit, de nem foglalkoztam vele. Elvégre "okos enged, szamár szenved vagy mi :)"

2010. okt. 29. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

ha valaki jön veled szembe, te bámulod (máshogy honnan tudnád, hogy ő néz?), akk ne csodálkozz, hogy ő is bámul:D

am velem is volt ilyen régen, akkor a hihetetlenül kicsi önbizalmam volt a gond, mára már megerősödött és már nem érzek így. ha valaki nevet a hátam mögött, akkor nem kapom elő automatikusan a tükrömet, h biztosan van valami az arcomon, illetve nem kezdem eszeveszettül vizsgálni a testem, hátha rám ragasztottak valamit. Növeld az önbizalmad, és nem lesz gond. Sok sikert!

2010. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa, köszi!
2010. okt. 29. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!