Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor hová kell állítani...

Most akkor hová kell állítani az órákat és mikor?

Figyelt kérdés
Felébredtünk, elindult a nap, teszünk-veszünk. Most ránéztem az órára a gépen és 8:16-ot mutat, a lakásban az órák 9:16-ot. DE rányomtam a tv-n a textre és ott is 9:16 van. Most akkor melyik a jó? A tv-n bizosan a helyes időt mutatja a teletext? De a szgép is, nem? Segítség! Hány óra van?
2010. okt. 30. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma este kell átállítani(helyesebben vasárnap éjjel), 3 óráról 2 órára.Tehát 1 el többet alhatunk vasárnap reggel!

Amúgy most 9,20 perc van.

2010. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

9:18 van most. Éjjel kettőkor kell majd átállítani.


De ezen az oldalon mindig ellenőrizheted, hogy a gépeden jól van-e beállítva az óra: [link]


Ha pedig Windows7-et használsz, akkor jobbklikk az időre a jobb alsó sarokban, beállítások és ki is írja, hogy 3-kor átáll 2-re, mert vége a nyári időszámításnak. :)

2010. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
09:22-es vagyok... Nem késik az órám, csak 4 percig írtam a mondandóm. :D
2010. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Megadod szépen privátban a telefonszámod, aztán majd pont akkor felhívlak. Mert én olyan rendes és törődő vagyok.
2010. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ellenőrizd a dátumbeállítást a gépeden, mert valószínűleg rosszul van beállítva (egy nappal előrébb jár). Ezért gondolta azt a géped, hogy már vasárnap van és ideje átállni a téli időszámításra.
2010. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattatok, igen, akkor megnézem a gép dátumbeállítását, erre nem is gondoltam, hirtelen úgy meglepődtem.
2010. okt. 30. 10:09
 7/7 A kérdező kommentje:
9:25 Neked külön köszönöm, hogy ilyen kedves, rendes és törődő vagy :=), de nem élek a lehetőséggel. Majd ma este szépen minden órát visszaállítok.
2010. okt. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!