Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MOst küldtek felszólítást a...

MOst küldtek felszólítást a könyvtárból hogy vigyem vissza a nálam lévő könyveket és fizessem ki a késedelmi díjat. Kb egy éve vettem ki őket. Mekkora késedelmi díjra számíthatok? :S

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem ideírni (bár nem tudom lényeges-e) hogy nem egy nagy megyei könyvtár, csak egy kisvárosi... de mégis.. 1 év :S
2010. okt. 30. 15:29
 2/5 199303 ***** válasza:
nem tudom én 6éve logok egy budapesti könyvtárba egy könyvel:D
2010. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve lógtam a könyvekkel pár hónapra,napi 14 ft-tal..igaz nálam 8 könyv volt így azért összejött egy 4 ezres számla..azóta se fizettem ki,de a könyvet visszavittem. :D
2010. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én itt Budapesten egyszer elfelejtettem visszavinni (jó, kb mindig elfelejtem :$ de csak pár napot kések vele). Kb 2 hét késéssel, mikor visszavittem, ezer valamennyit számoltak fel, ami azért vicces, mert maga a könyv nem került annyiba. Szerintem a könyvtáraknak kéne szólniuk, hogy lejárt a határidő, nem tudom, mibe telne nekik, hogy küldjenek egy emailt pár nappal a visszaviteli határidő előtt... Ne egy évvel később szóljanak, mert ez már nevetséges...
2010. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már kb 5-6 éve nem vittem vissza kb 3 könyvet a könyvtárba :D Küldtek már levelet, de nem vittem vissza, de nem lett belőle semmi. Még mesekönyveket vettem ki, kicsit ciki lenne visszavinni:D
2010. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!