Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az elefántpuszi?

Mi az az elefántpuszi?

Figyelt kérdés
Sok álmatlan éjszakát okozott e fogalom hiánya és ezért most bízva-bízván reménykedem, hogy fény derül a titokra. Sok hetes kutatómunkát követően még mindig gyötör a tudatlanság és ennek elviselhetetlensége egyre csak burjánzik, felemészti egész mivoltom, kionjta életem és már-már zombiként tengetem blazírt napjaimat. Elmém egyre csak destruktivizálódik, idegen eredetű transzcendens démoni fantomok manifesztálódnak köröttem s elevenen tépik ki szívem. Érzem, a Vég közeleg...szinte már látom a távolban derengő apokaliptikus lovasok meg-meglibbenő hajfürjeit, a kardjukon megcsillanó pokolbéli tüzet s ha nem jő valaki ki elűzi őket...magukkal ragadnak örökre...ments meg...hhhhHHhhöahhh...

2010. nov. 5. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a szabóizmodba beletérdelnek. Elég kellemetlenül tud fájni, ha jól találják el.
2010. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó...köszönöm, hálám még a túlvilágon is üldözni fog.
2010. nov. 5. 11:22
 3/4 anonim válasza:
és honnan ered a neve, azt tudja valaki?
2015. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Labdarugó szleng. Összecsapásoknál gyakori vétlen - néha alattomos, szándékos - sérülés. Rugáskor a megfeszülő izomba oldalirányból - általában térddel - beleszáll a késve érkező, védekező játékos. A játékost lelassítja és egy-két heti fájdalmas kiesést is okoz.

A találó elnevezést valószínű, hogy egy sérült játékos adhatta, mert napokig úgy érzi a combját, mintha egy elefántagyarral ütközött volna.

Az elnevezés még abból az időből való, amikor még a mérközés alatt a csere tiltott volt, így lelasított sérült játékos nem tudott 100%-on teljesíteni.

márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!