Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit gyötör még álmában Freddy?

Kit gyötör még álmában Freddy?

Figyelt kérdés

Freddy visszatért...Elm utca túlélői jelentkezzetek, veszélyben az életetek! Ha olvassátok levelem, kérlek titeket, hogy vegyük fel a kapcsolatot álmainkban. Mindennap éjfélkor Nancy(r.i.p)házában várok rátok.Remélem nem kell csalódnom, már hat napja inszomniát indukálok. Fontos hogy a szent krucifix ott legyen mindenkinél és egy kulacs szentelt víz sem árt. Pontosan érkezzetek, 5 percet várok csak rátok, a vekker 00:05kor visszazökkent a valóságba. Freddy éjjelről éjjelre lelkemből táplálkozva erősödik és félek hogy a következő ébredést már nem élem meg, egyre nehezebben menekülök el előle. Ha mégsem érném meg és már túl késő lenne, az emeleten a folyosó végén balra a mandulafa ajtós szobában, a régi komód mögött ahol a konektor kiszakadt a falból és a virágmintás tapéta megkopott egészen a parkettáig és ott jobbra a negyedik parketta alatt amelyik mozog, ha megkocogtatod, találsz egy szakadt könyvet, melybe tapasztalataimat és minden tudásomat próbáltam lejegyezni remélvén, hogy hasznára válhat valakinek ki utolsó pillanataimat követően levelemet elolvasván rábukkan és bosszút áll megannyi elhullott életért, köztük az enyémért is. Freddy halomra gyilkolta köröttem az embereket és semmit nem tehettem ellenne, végig kellett néznem legjobb barátaim halálát s a kalitkában éneklő csíkosfejű nádiposzátám öngyulladását s palotapincsim haláltusáját s ahogy papi felfalta álmában nagymamit és mindezt még el is viseltem volna, de az már nekem is sok volt, mikor leégette kedvenc csillámpónim haját ráadásul a fejbőre is megolvadt és félszemére megvakult, ezután már eltörpült azon tettem tudata, hogy álmomban lemészároltam a családom maradék tagjait, pedig szegényeket így is 16 órán át kínoztam és élő boncolásnak vetettem alá.

Utolsó mentsvárként regisztráltam e oldalra, reménykedvén, hogy sorstársakra lelhetek ,akik véres kézzel ébrednek nap mint nap lidérces álmaikból s álmaik főszereplője az a bizonyos csíkos pulóveres kalapos vicces kezű bácsi, kinek a bőre tetőtől talpig égetté torzult.

ui.:


Egy, kettő, Freddy érted jő,

Három, négy, mindig ébren légy,

Öt, hat, ha alszol elkaphat,

Hét, nyolc, ébren forgolódsz,

Kilenc, tíz, senkiben se bízz!


2010. nov. 5. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Latom kepben vagy:)kedvenc horror filmem:)
2010. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most viccen kívül dde engem is gyötör freddy álmomban.most pl egy deszkával üldözött múlt éjjjel!wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2010. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor ma éjfélkor a házban! ne feledd!
2010. nov. 5. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

engem is szokott üldözni de sajnos amikor sarokbaszorított

felébrettem

2010. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!